Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Gambie Paradise Beach

Ubytování Gambie Paradise Beach


Gambie je africká země, která lemuje břehy Atlantického oceánu. Kromě svého pestrého kulturního dědictví a fantastického klimatu nemůže Gambie začínající cestovatele nechat chladnými svými úchvatnými plážemi. Pokud hledáte na své návštěvě Gambie ubytování, určitě vám doporučujeme Paradise Beach.

Paradise Beach se nachází v oblasti Sanyang, která je asi 30 km západně od největšího města Gambie, Banjulu. Tato oblast je rozložena na naprosto úchvatných 6 kilometrech pláže a svým názvem opravdu splňuje očekávání skladeb z rádií.

Paradise Beach nabízí různé druhy ubytování, v závislosti na vašich potřebách a rozpočtu. Můžete si zvolit z následujících možností:

- Bungalovy: tyto luxusní bungalovy jsou ideální pro páry nebo malé skupiny a mají vynikající výhled na oceán. Každý bungalov se skládá z jedné ložnice, koupelny a terasy s posezením.

- Rodinné bungalovy: tyto bungalovy nabízí větší prostor pro skupiny nebo rodiny a jsou vybaveny všemi pohodlími, jako jsou klimatizace, lednice, sprchový kout a další.

- Kempování: pokud máte rádi více dobrodružné zážitky, můžete si pronajmout stan a spát přímo na pláži. Stanové plátno, spacák a karimatku zajišťuje personál resortu.

Všechny jednotky jsou seřazeny směrem k oceánu, aby hosté mohli sledovat západy slunce. Kromě toho je každá jednotka vybavena Wi-Fi a elektrickými zásuvkami, abyste se mohli připojit se světem.

Resort Paradise Beach navíc nabízí i řadu vodních sportů, jako je kitesurfing, windsurfing, paddleboarding nebo jízda na banánu. Pokud hledáte nějakou klasickou relaxaci, nabízejí se masáže a SPA zážitky v rámci pobytu v resortu.

Co se týče stravování, Paradise Beach má v restauraci vynikající nabídku jídel místní i zahraniční kuchyně. Zdroje potravin resortu jsou téměř vždy lokální a domácí i s vegetariánskými možnostmi. Pokud jste vegetariáni či vegani, neváhejte požádat o speciální nabídku jídel.

Paradise Beach je dokonalým místem pro ty, kteří hledají klid, soukromí a ticho. Města Banjul a Serekunda jsou od této destinace vzdáleny cca 30 minut jízdy autem a v resortu není žádná hudba, takže máte příležitost si vychutnat ticho, romantické procházky, rozhovory pod západem slunce a mnoho dalšího.

Takže pokud hledáte klidné a romantické místo na dovolenou v Gambii, doporučujeme Paradise Beach! Je to úchvatné místo, které nabízí optimální zážitky pro návštěvníky za rozumnou cenu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Gambie Paradise Beach


Dotaz: Kolik stojí ubytování v Gambie Paradise Beach?
Odpověď: Ceny závisí na druhu ubytování a délce pobytu. Ve všeobecnosti se pohybují od přibližně 1 000 Kč za noc za jednoduchý pokoj až po 5 000 Kč za luxusní apartmán.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší aktivity v okolí Gambie Paradise Beach?
Odpověď: V okolí Gambie Paradise Beach jsou k dispozici různé aktivity, jako jsou procházky po pláži, vodní sporty, safari, nákupy na místních trzích a návštěvy kulturních památek.

Dotaz: Jak se nejlépe dostat do Gambie Paradise Beach?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat do Gambie Paradise Beach, je letecky přes letiště v Banjulu. Z letiště můžete využít taxi služby, nebo si půjčit auto.

Dotaz: Je Gambie Paradise Beach vhodná pro rodiny s dětmi?
Odpověď: Ano, Gambie Paradise Beach je vhodná pro rodiny s dětmi. Hotelové vybavení a místní pláže jsou velmi příjemné pro děti, a je zde mnoho aktivit, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

Dotaz: Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Gambie Paradise Beach?
Odpověď: Nejlepší doba pro návštěvu Gambie Paradise Beach je v období od října do května, kdy je zde nejvhodnější počasí pro turistické aktivity. Během letních měsíců může být velmi horko a vlhko.


Počasí Gambie Paradise Beach


Gambie Paradise Beach se nachází v západní Africe na pobřeží Atlantského oceánu. Toto oblíbené turistické místo je známé svými bílými písečnými plážemi a teplým, slunečným počasím po většinu roku.

Průměrná teplota v Gambii během roku se pohybuje mezi 25 a 35 stupni Celsia a mořská teplota dosahuje přibližně 25 stupňů Celsia. Nejteplejší měsíce jsou během sezóny sucha v prosinci a lednu, kdy teploty mohou dosáhnout až 40 stupňů Celsia. Během období dešťů v létě a na podzim se teploty snižují a průměrná denní teplota se pohybuje kolem 30 stupňů Celsia.

Klima v Gambii se může lišit v závislosti na tom, kde se člověk nachází v zemi, protože země má různorodou krajinu. V oblasti okolo pláží a letovisek je klima teplé a vlhké, s poměrně suchými zimami a vlhkými léty. Vnitrozemí země je suché a horké, s minimálními srážkami. Na řekách Gambie a Géba je klima poměrně stabilní, s teplými teplotami během dne a mírnými teplotami během noci.

Gambie Paradise Beach se nachází v oblasti, kde jsou teploty celoročně teplé a slunečné. V létě může být více srážek, ale i tak se jedná o poměrně sucho. Nejlepší doba na návštěvu této oblíbené pláže je v prosinci a lednu, kdy jsou teploty nejvyšší a vlhkost je na rozumné úrovni.

Na Paradise Beach se můžete těšit na teplé slunečné dny, západy slunce a relaxaci u oceánu. Pokud se rozhodnete přijet do Gambie Paradise Beach, mějte s sebou sluneční brýle, opalovací krém a plážový ručník a užijte si slunečné dny na této nádherné pláži.


Dovolená Gambie Paradise Beach


Dovolená v Gambii je především o odpočinku na pláži a prožití několika dnů v tropickém ráji. Ideálním místem pro takový pobyt je Paradise Beach – úchvatná pláž, která se nachází v přírodní rezervaci Tanji. Tento úžasný kus pobřeží vyrůstá z chloritických břehů Gambie a nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky a krásy, které se nikdy neomrzí.

Paradise Beach, i přes svou výjimečnost, se stala méně turistickým místem. To znamená, že zde naleznete klid a pokoj a můžete si užít přírody beze stresu a shonu. Pláž je dlouhá více než kilometr a nabízí nádherný pohled na oceán, ale také na okolní krajiny a mangrovy. Cestou na pláž můžete také obdivovat nádherné rostliny a zvířata.

Na Paradise Beach nenajdete přeplněnou pláž s přelidněnými bary a obchůdky, jako tomu je u mnoha turistických destinací. Zde získáte to, co hledáte – klid, který vám umožní odpočinout si na pláži, poslouchat zvuk oceánu a procházet se po pláži s měkkým, bílým pískem.

Kromě toho, že vám pláž nabízí úžasy, můžete také prozkoumat místní oblasti a objevovat nové divy. V blízkosti pláže najdete například Tanji Bird Reserve, což je velmi krásné místo, kde můžete vidět mnoho druhů ptáků, které nejsou běžně viditelné v jiných částech světa.

Pokud máte chuť na něco lehčího, můžete si zajít do okolních restaurací, kde vám nabídnou tu nejlepší místní kuchyni, kterou si můžete vychutnat spolu s místními nápoji. Pokud jste štastným vlastníkem rybářských dovedností, můžete si dokonce ulovit vaši vlastní rybu a dát si ji ugrilovanou na místě.

V Gambii žijí místní lidé velmi přátelsky a jsou ochotni sdílet svůj životní styl s ostatními lidmi světa. Pokud máte chuť, můžete se připojit k místním lidem a užít si několik dnů v jejich tradici.

Pokud pláž každý den, dva týdny nepotěší, můžete zamířit do poblíží a navštívit například vulkanické jezero, zatímco se budete dostávat mnoha zábavnými cestami na druhou stranu Filipín a tam si zahrát golf a podobně.

Celkově řečeno, Paradise Beach v Gambie je ideální destinací pro ty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou v ámoru s místními lidmi a prozkoumat krásné krajinu a zvířata. Pokud tedy hledáte překrásné, klidné a jedinečné místo, kam byste mohli vyrazit na dovolenou, Gambie bude určitě tou pravou volbou.


Letenka Gambie Paradise Beach


Gambie, příjemný západoafrický stát ležící na pobřeží Atlantského oceánu, nabízí mnoho krásné přírodní scenérie a různorodých kulturálních zážitků. A jedním z nejklidnějších a relaxačních míst v této oblasti je Paradise Beach.

Letenka na tuto malou pláž v Gambii vás zavede do klidného resortu, kde si můžete užít jedinečné západy slunce a nádherné pohledy na Atlantský oceán. Apartmány a vilky v resortu se nacházejí blízko pláže, takže se můžete ponořit do krásného modrého oceánu zcela bez překážek.

Pokud vás zajímají kulturní zážitky, můžete se vydat do blízkého města Tanji, které je známé svým rybářským přístavem. Zde se můžete procházet po místních trzích, ochutnávat místní speciality nebo se podívat na tradiční tancování a zpěv. V městečku Serrakunda, asi 10 km vzdáleném od pláže Paradise Beach, můžete prozkoumat divoký zelený trh a nechat se unést místní atmosférou.

Během pobytu na Paradise Beach si vychutnejte místní kuchyni, která je plná exotických chutí. Můžete ochutnat tradiční jídla, jako jsou čerstvé ryby a krevety, nebo se nechat okouzlit palačinkami s místním arašídovým máslem. Pokud jste adventurní typ, můžete se naučit vařit některé z těchto pestrých pokrmů v kurzech, které nabízí resort.

Zkrátka, letenka na Paradise Beach v Gambii nabízí unikátní zážitky jak pro milovníky klidných pláží, tak pro ty, kteří chtějí prozkoumat místní kulturu a gastronomii. Západní Afrika je plná tajemných a krásných míst a letenka na Paradise Beach je ideální způsob, jak ji objevit.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky