Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Tunisko El Kantaoui

Nejčastější dotazy a odpovědi Tunisko El Kantaoui


1) Jaké jsou nejlepší pláže v El Kantaoui?
Odpověď: Nejpopulárnější pláže v této oblasti jsou pláže Hannibal, Marhaba a El Kantaoui.

2) Jaká je nejlepší sezóna pro návštěvu Tuniska El Kantaoui?
Odpověď: Nejlepší sezónou pro návštěvu této oblasti jsou jaro a podzim, kdy jsou teploty příjemné a méně horké.

3) Je Tunisko bezpečné pro turisty?
Odpověď: Tunisko je relativně bezpečná destinace pro turisty, ale je vhodné dodržovat bezpečnostní opatření a sledovat zpravodajské zdroje.

4) Kolik stojí průměrné jídlo v Tunisku?
Odpověď: Průměrné jídlo stojí mezi 5 a 10 dinařů.

5) Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat do El Kantaoui?
Odpověď: Nejlepším způsobem je přes letiště v Monastiru nebo v sousedním Sousse, odkud je možné využít taxi nebo autobusové spoje.

6) Jak je v Tunisku s pitnou vodou?
Odpověď: Voda z vodovodu není vhodná k pití, doporučuje se používat balenou vodu.

7) Co dělat v případě zdravotních potíží v Tunisku?
Odpověď: V případě potřeby se vyhledejte lékaře, v největších městech najdete moderní nemocnice.

8) Jaká měna se v Tunisku používá?
Odpověď: Oficiální měnou je tuniský dinár.

9) Jaký druh oblečení se doporučuje nosit v Tunisku?
Odpověď: Doporučuje se respektovat místní kulturu a nosit decentní oblečení, zejména v náboženských oblastech.

10) Jaké památky a atrakce stojí za návštěvu v El Kantaoui?
Odpověď: Mezi nejpopulárnější atrakce patří moderní přístav, medina s tradičními obchody a lázeňské centrum. Nedaleko se nachází také amfiteátr v El Djem a Carthage Land, zábavní park vhodný pro celou rodinu.


Dovolená Tunisko El Kantaoui


Tunisko je krásná země plná exotických pláží, krásných památek a úchvatných panoramat. Pokud hledáte skvělé letovisko, které může splnit vaše očekávání, Tunisko El Kantaoui je tou správnou volbou. Leží na pobřeží v oblasti Sousse, a nabízí nejen krásnou pláž, ale také moderní komplex hotelů, golfových hřišť, nádhernou marinu, obchody a lokální trhy.

Pláže v El Kantaoui jsou oblázkové a písečné, s teplým a průzračným mořem. Nachází se zde i množství vodních aktivit, jako jsou potápění, šnorchlování a vodní lyžování. Pokud se vám nechce rozplývat u moře, můžete si vychutnat místní atmosféru v přístavu, kde se konají trhy a večerní představení s tradičním místním folklórem.

V El Kantaoui najdete mnoho hotelů různých úrovní a cenových kategorií. Můžete si vybrat mezi luxusními rezorty s bazény a privátními plážemi, nebo menšími hotely s přátelskou atmosférou. Pro golfisty je zde možnost zahrát si na výborném golfovém hřišti.

Mimo pláží a golfových hřišť si můžete dopřát i místní kulturní zážitky. Navštivte historické město Sousse s jeho množstvím moskev, hradů a muzeí, které ukazují historii a kulturu Tuniska. Také zde najdete mnoho obchodů a trhů s místními produkty, jako jsou kožené zboží, keramika nebo koření.

Klima v Tunisku je středomořské s horkými léty a mírnými zimami. Nejlepší období pro návštěvu je od dubna do června a od září do listopadu, kdy teploty nejsou příliš vysoké a moře je teplé.

Pokud hledáte skvělé letovisko pro svou dovolenou, Tunisko El Kantaoui je skvělou volbou. Nabízí krásné pláže, moderní ubytování, kulturní zážitky a mnoho aktivit pro každého. Toustojně určitě má co nabídnout.


Počasí Tunisko El Kantaoui


Tunisko El Kantaoui se nachází v centrální části Tuniska a je oblíbenou turistickou destinací díky svému slunečnému a horkému počasí. Průměrná teplota v létě se pohybuje kolem 30 stupňů Celsia, zatímco v zimě se teploty pohybují kolem 15 stupňů Celsia.

V létě je v El Kantaoui běžné, že vyšší teploty přesahují 40 stupňů Celsia a dochází k suchu. Proto je důležité mít se po ruce dostatek tekutin a chránit se před sluncem. Začíná se také vyskytovat sezóna turistického ruchu, takže může být pláž hlučná a rušná.

V zimě se vzhledem k odlišnému podnebí vyskytují mírnější podmínky a zvyšuje se vlhkost vzduchu. Dohromady s občasnými dešti a nízkými teplotami může toto počasí být pro turisty příliš chladné, ale pro místní obyvatele je toto počasí velmi příjemné.

Celkově lze konstatovat, že nejlepší obdobím pro návštěvu Tuniska El Kantaoui jsou jaro a podzim. V této době se teploty pohybují okolo 20-25 stupňů Celsia, vlhkost vzduchu je nízká a turistická sezóna se právě rozjíždí nebo končí.

Nejlepším tipem pro návštěvu Tuniska El Kantaoui je přinést si s sebou ochranu proti slunci, mírné oblečení a dostatek tekutin. Návštěva tohoto nádherného přímořského města bude silným zážitkem každého turisty.


Ubytování Tunisko El Kantaoui


Tunisko je jedním z nejnavštěvovanějších turistických cílů v Africe. Zdejší krásné pláže, teplé moře a bohatá historie jsou jen některé z faktorů, které mu zajistily popularitu. Jedním z nejoblíbenějších letovisek je El Kantaoui, které se nachází na východním pobřeží země, pouhých 10 kilometrů od města Sousse.

El Kantaoui je malé přístavní městečko, které je domovem mnoha luxusních hotelů, restaurací a obchodů. Všechny aktivity a zábava jsou v docházkové vzdálenosti, takže turisté si mohou užít vše, co nabízí. Nejpřitažlivějším aspektem letoviska pro mnoho lidí je, že je obklopen čistými plážemi a tyrkysově modrými vodami Středozemního moře. Navíc jsou zde k dispozici různé aktivity na vodě, jako jsou vodní skútry, parasailing, windsurfing a další.

V El Kantaoui je k dispozici široká škála ubytování, včetně 3 až 5hvězdičkových hotelů, apartmánů a penzionů. Všechny možnosti jsou dostupné za velmi přijatelné ceny, což je ideální pro cestovatele s různými požadavky a rozpočty. Pokoje jsou vkusně zařízené, velmi čisté a vybavené všemi moderními pohodlími, které vám budou vyhovovat.

Navíc, většina hotelů v El Kantaoui nabízí i široké spektrum dalších služeb a aktivit, jako jsou wellness centra, bary a restaurace, venkovní i vnitřní bazény, fitcentra, dětské kluby a další. Pro milovníky golfu má El Kantaoui také krásné golfové hřiště, které se nachází v blízkosti hotelů.

Bez ohledu na to, jestli hledáte aktivní dovolenou plnou zábavy, nebo spíše pobyt k odpočinku, El Kantaoui má vše, co můžete hledat-proveďte. A pokud se navíc rozhodnete pobyt zakončit prohlídkou historického města Sousse, nebudete litovat své volby. Proto pokud hledáte úžasný pobyt v Tunisku v nezapomenutelném prostředí, měli byste určitě zvážit pobyt v El Kantaoui!


Letenka Tunisko El Kantaoui


Pokud hledáte destinaci, která nabízí krásné pláže, vynikající kuchyni a kulturní zážitky, Tunisko je pro vás tou správnou volbou. A není lepšího místa k návštěvě v Tunisku než El Kantaoui.

El Kantaoui se nachází pouhých 10 kilometrů od města Sousse a je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací v Tunisku. S nádhernou pobřežní čarou na jedné straně a elegantním přístavem na straně druhé je El Kantaoui dokonalou lokalitou pro pohodlnou dovolenou.

Z Prahy je možné se do El Kantaoui dostat letecky. Existuje řada aerolinek, které poskytují přímé lety z Prahy. Tento let obvykle trvá zhruba 3 hodiny, což z něj činí snadnou a rychlou volbu pro cestování.

Jakmile dorazíte do letiště v Tunisku, můžete se snadno dostat do El Kantaoui, neboť v tomto letovisku je mnoho dopravních možností. Můžete využít taxíky, autobusy nebo pronajmout auto pro maximální pohodlí během vašeho pobytu.

El Kantaoui nabízí návštěvníkům nespočetné množství aktivit, zejména pokud jde o vodní sporty. Zdejší pláže patří k nejkrásnějším v Tunisku a nabízejí návštěvníkům křišťálově čistou vodu a bělostný písek. Můžete si užít opalování, koupání nebo si třeba zapůjčit vodní skútr.

Přístav v El Kantaoui je také jedním z největších v Tunisku. Kromě stovky lodí, které přijíždějí a odjíždějí, je zde také široká nabídka luxusních obchodů, restaurací a kaváren. Pokud hledáte noční zábavu, najdete zde bary a kluby, které nabízejí živou hudbu a do pozdních nočních hodin.

El Kantaoui je také výborným místem k objevování místní kultury. Blízké město Sousse nabízí mnoho památek a starobylých mešit, které stojí za návštěvu. Kromě toho můžete navštívit i tradiční trhy a ochutnat místní jídla, jako je tagine, který je typický pro tuto oblast.

V případě, že plánujete cestu do Tuniska, je El Kantaoui tou správnou lokalitou, kterou byste neměli minout. To všechno za dostupnou cenu, zvláště pokud rezervujete letenky a ubytování v sezóně mimo prázdniny. Tak neváhejte a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v této krásné části Tuniska.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky