Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Portoriko Cabo Rojo Lighthouse

Ubytování Portoriko Cabo Rojo Lighthouse


Portoriko Cabo Rojo Lighthouse je jedním z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst v Portoriku. Pokud hledáte útulné a pohodlné ubytování poblíž této zajímavé turistické atrakce, máte několik možností.

Jednou z nejoblíbenějších možností ubytování v této oblasti je Cabo Rojo Lighthouse Inn. Tato krásná vila s výhledem na moře nabízí eleganci a pohodlí, které očekáváte od luxusního ubytování. Pokoje jsou prostorné a vkusně zařízené a mají klimatizaci, vlastní koupelnu, TV a Wi-Fi připojení k internetu. Hosté mohou také využít plně vybavené kuchyně a venkovní gril.

Další skvělé místo k pobytu je Cabo Rojo Paradise Inn. Tento malý butikový hotel nabízí pokojové apartmány s kuchyňským koutem a dispozicí 1 až 2 ložnici. Všechny pokoje jsou vkusně zařízené a mají klimatizaci, TV a Wi-Fi připojení k internetu. Hosté mohou také využít bazén a venkovní gril.

Pokud hledáte ubytování přímo v srdečním centru Portorika, máte několik možností v blízkosti Cabo Rojo Lighthouse. Například Casa Canal Guesthouse nabízí pokoje s výhledem na lagunu a plně vybavenou kuchyň pro hosty, kteří chtějí svačit v soukromí. Tento krásný dům se nachází vzdáleně pouhých 2 km od Cabo Rojo Lighthouse.

Když máte pocit, že chcete být více v centru dění, měly byste zvážit pobyt v Cabo Rojo Homestay. Tento pohodlný apartmánový komplex se nachází jen kousek od hlavní ulice s restauracemi a obchody a nabízí prostorné pokoje s klimatizací, TV a Wi-Fi zdarma. Hosté mohou také využít venkovní gril a bazén.

Portoriko Cabo Rojo Lighthouse je nejpůsobivější při západu slunce, takže si zarezervujte své ubytování, aby jste mohli vychutnat tento krásný obraz a užívat si klidu a relaxace u moře. Bez ohledu na to, jaké ubytování si vyberete, zůstanete tímto kouzelným místem velmi nadšeni a užijete si nezapomenutelnou dovolenou.


Letenka Portoriko Cabo Rojo Lighthouse


Pokud máte rádi krásné výhledy a historické památky, pak byste se měli vydat na výlet k majáku v Cabo Rojo, který se nachází na jihozápadě ostrova Portoriko.

The Cabo Rojo Lighthouse, označovaný také jako Faro de los Morrillos, byl postaven v roce 1882 a je považován za jednu z nejkrásnějších historických památek na portorickém ostrově. Jeho bílá věž stojí na vysoké skále nad Atlantickým oceánem, přičemž z věže majáku se nabízí malebný výhled na okolní pobřeží a ohromující modrou barvu oceánu.

Maják v Cabo Rojo se nachází na poloostrově, který vypadá jako skalnatá krajina, díky které člověk získá pocit, že se nachází na konci světa. Pokud se vydáte na procházku kolem majáku, projdete okolo starých kasáren a zbraní, což je příležitost na prohlédnutí si historických artefaktů.

Maják v Cabo Rojo byl v minulosti nejspíše klíčovým bodem pro navigaci ve východním Karibiku a ochranou pobřeží Portorika. Maják sloužil k vedení lodí do přístavu a za tuto službu bylo nutné nahradit pruty olejem, aby mohly stát proti silnému větru a dešti. Maják sloužil až do roku 1975, ale dnes slouží jako turistická atrakce.

Pokud se rozhodnete navštívit maják v Cabo Rojo, můžete si objednat průvodce, který vám poradí, jak si užít návštěvu a uvyknout si na historii místa. Návštěva majáku stojí rozhodně za to, a proto ho neváhejte zařadit do svého itineráře při návštěvě Portorika.


Dovolená Portoriko Cabo Rojo Lighthouse


Portoriko je krásná destinace plná překrásných míst, která stojí za návštěvu. Jedním z nich je Cabo Rojo Lighthouse, nádherná historická věž nacházející se na jihozápadním pobřeží ostrova.

Cabo Rojo Lighthouse byl postaven v roce 1882 a sloužil jako navigační pomoc pro lodě plující mezi Karibikem a Atlantikem a pro rozvíjející se obchod. Dříve tento maják fungoval spolu s dalšími majáky na ostrově jako součást systému navigace, který se skládal z 13 světelných věží.

Dnes je maják jedním z nejvýznamnějších turistických atrakcí v Portoriku. Navštívíme-li Cabo Rojo Lighthouse, můžeme očekávat nejen nevšední a pohádkovou scenérii, ale také úžasnou historickou hodnotu, která se v něm ukrývá.

Věž je postavena na 60 metrech vysoké útesové skále, která se skládá z minerálních hornin různých barev. Tento unikátní geologický útvar je nazýván Puntas Arenas. Jen několik kroků od věže se nachází malebná atypická zálivka Moho, kterou zahraniční návštěvníci často označují jako nejhezčí pláž na ostrově.

Kromě neuvěřitelně krásné scenérie lze Cabo Rojo Lighthouse dosáhnout také po turistické stezce, která míří na vrchol skály. Tuto trasu lze projít pěšky, ale cyklisté ji mohou projet na kole. Na konci stezky se otevřou nádherné výhledy na okolní krajinnou scenérii a na pláže.

Maják Cabo Rojo je také známý svým pozorováním místní fauny, která zahrnuje mnoho ohrožených druhů. Objevují se zde například vodopásoví ještěry, obojživelníci, želvy a mnoho dalších druhů.

Navštivte-li Portoriko, nezapomeňte se vypravit na místo, které sloužilo k ochraně průlivu mezi Atlantským oceánem a Karibikem již po mnoho desetiletí. Návštěva Cabo Rojo Lighthouse je nádherným zážitkem, který vám zaručeně na dlouhou dobu uvízne v paměti.


Počasí Portoriko Cabo Rojo Lighthouse


Portoriko, které leží v Karibiku, je turistickým rájem s krásnými plážemi, pohostinnými lidmi a malými městy. Mezi pořádným množstvím zajímavých míst se nachází i maják Cabo Rojo, který nabízí jedno z nejkrásnějších prostředí na ostrově. Samotný maják je podepřen vysokými útesy s krásnými výhledy na zátoky, laguny a pláže.

Co se týká počasí, tak Portoriko má tropické klima, které se pouze mírně mění během roku. Podnebí je charakterizováno teplotami mezi 27 a 30°C a velmi vysokou vlhkostí. Vzhledem k tomu, že Portoriko leží na severozápadě Karibiku, může být v době hurikánů vystaveno silným větrům a velkým dešťovým srážkám.

Když si tedy plánujete návštěvu majáku Cabo Rojo, je nejlepší zvolit období lehkého deště, což obvykle připadá na období září a října. V tomto období mohou být deště krátké a průtrž mračen intenzivní, nicméně po většinu roku se zde nachází slunečné počasí a vysoké teploty.

V létě (od června do srpna) mohou být teploty u pobřeží mírně nižší díky nárazům větru od oceánu, ale vnitrozemí bývá velmi horké. Na druhou stranu, zimní období (leden až březen) přináší mírný pokles teploty, ale ostrov zůstává slunečný a teplý.

Celkově lze říci, že návštěva majáku Cabo Rojo bude krásným zážitkem, ať již se jedná o pozorování krásného pobřeží, západu slunce nebo prostě jen o prohlídku tohoto historického místa. Ať už zvolíte kteroukoliv dobu, Portoriko vás nadchne svou krásou a jedinečným klimatem.


Nejčastější dotazy a odpovědi Portoriko Cabo Rojo Lighthouse


Otázka: Kde se nachází Cabo Rojo Lighthouse?

Odpověď: Cabo Rojo Lighthouse se nachází na jihozápadním pobřeží Portorika.

Otázka: Jaké jsou otevírací hodiny Cabo Rojo Lighthouse?

Odpověď: Cabo Rojo Lighthouse je otevřen v úterý až neděli od 9:00 do 17:00.

Otázka: Kolik stojí vstupenka do Cabo Rojo Lighthouse?

Odpověď: Vstupné do Cabo Rojo Lighthouse stojí 5 USD pro dospělé a 2 USD pro děti a studenty.

Otázka: Můžu se dostat autem k Cabo Rojo Lighthouse?

Odpověď: Ano, můžete se dostat autem k majáku. Parkoviště je k dispozici v blízkosti vchodu.

Otázka: Je možné si prohlédnout věže majáku?

Odpověď: Bohužel není povoleno vstupovat do věží majáku. Nicméně, můžete si prohlédnout maják z blízka a užít si krásný výhled na okolí.

Otázka: Jaká je historie Cabo Rojo Lighthouse?

Odpověď: Cabo Rojo Lighthouse byl postaven v roce 1882 a sloužil k navigaci lodí při vstupu do přístavu Boquerón. V roce 1967 byl nahrazen modernějším majákem a od té doby slouží jako muzeum a historické místo.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky