Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Malta Blue Lagoon

Nejčastější dotazy a odpovědi Malta Blue Lagoon


O: Co je Malta Blue Lagoon?
Odpověď: Malta Blue Lagoon je jedním z nejznámějších míst pro koupání na Maltě. Nachází se na ostrově Comino a je známý svým průzračně modrým mořem, písčitými plážemi a krásnými skalisky.

O: Jak se dostanu na Malta Blue Lagoon?
Odpověď: Nejjednodušší způsob, jak se dostat na Malta Blue Lagoon, je lodí z ostrova Malta nebo Comino. Lodě odjíždějí z různých přístavů na Maltě, jako je Bugibba, Sliema a St. Paul's Bay.

O: Jaké aktivity lze na Malta Blue Lagoon dělat?
Odpověď: Nejpopulárnější aktivitou na Malta Blue Lagoon je plavání v krásném modrém moři. Turisté si zde také mohou zapůjčit vodní skútry, kajaky nebo paddleboardy a prozkoumat okolí z vody. K dispozici jsou také mnoho obchodů se suvenýry a restaurací.

O: Jaká je nejlepší doba na návštěvu Malta Blue Lagoon?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Malta Blue Lagoon je od května do října, kdy je počasí nejlepší a teploty jsou příjemné. V létě může být na pláži velmi rušno, takže se doporučuje navštívit ji v dopoledních hodinách.

O: Může se na Malta Blue Lagoon kempovat?
Odpověď: Na Malta Blue Lagoon není povoleno kempovat. V okolí se však nachází mnoho kempů, kde si můžete postavit stan a užívat si přírodu.

O: Může se na Malta Blue Lagoon potápět?
Odpověď: Ano, na Malta Blue Lagoon lze potápět. V okolí se nachází několik potápěčských center, které nabízejí výuku potápění i pro zkušené potápěče. Malta je celkově velmi oblíbenou destinací pro potápěče díky svému průzračnému moři a bohaté podmořské fauně.


Letenka Malta Blue Lagoon


Letenka na Maltu a Blue Lagoon – tuto kombinaci si určitě nenechte ujít! Malta je nejjižnější zemí Evropské unie a nabízí slunné počasí, nádherné pláže a fascinující historii. Na druhou stranu, Blue Lagoon je absolutním vrcholem ostrova Comino s křišťálově čistou vodou a bílým pískem. Zde se dá skvěle relaxovat, potápět se a užít si klid.

Vybaveni letenkou na Maltu, můžete se vydat na letiště a při příletu se kochat nádhernými výhledy na ostrov. Můžete si nechat doporučit nejlepší hospůdky či místa, kde se dá ochutnat nejlepší místní jídlo a pití. Malta nabízí pestrost kuchyně a vína, takže pro gurmány určitě není nouze o zajímavá místa k navštívení.

Z letiště se můžete přemístit kousek na sever do přístavy Cirkewwa a odtud se vydáte na výlet na Blue Lagoon. Vystoupíte na malé ostrově Comino a pak už stačí jen vyhledat pláž Blue Lagoon. Musíte počítat s tím, že místo je velice oblíbené, proto je dobré se včas připravit a dorazit co nejdříve ráno, abyste si zamluvili slunečník a lehátko.

Blue Lagoon je bezpochyby jedním z nejkrásnějších míst na Maltě. Průzračná voda a písek bílé barvy připomínající Karibik, ať už se chcete potápět či jen relaxovat a užívat si přírodní krásy, Blue Lagoon bude jistě tou správnou volbou. Vody tohoto zálivu jsou rovněž ideálním místem pro obojživelné druhy zvířat, takže máte možnost vidět vodní želvy, ryby, chobotnice a jiné morske živočichy.

Nejlepší čas pro návštěvu ostrova a Blue Lagoon jsou měsíce června a září, kdy je počasí obvykle vhodné pro koupání a slunění. V létě (červenec a srpen) je místo velmi rušné, což znamená, že byste si měli objednat letenku a ubytování včas, abyste si užili vše, co Malta a Blue Lagoon nabízí.

Celkově lze říci, že letenka na Maltu a Blue Lagoon je ideálním způsobem, jak si užít skvělé počasí, nádhernou přírodu a relaxovat na jedné z nejkrásnějších pláží, co Evropa nabízí. Užijte si maltskou kuchyni a vína, prozkoumávejte úchvatné památky a relaxujte v Blue Lagoon – na co ještě čekáte? Objednejte letenku ještě dnes!


Ubytování Malta Blue Lagoon


Malta Blue Lagoon je jedním z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších míst na Maltě. V této oblasti se nachází také mnoho různých druhů ubytování, které jsou pro turisty k dispozici v různých cenových relacích.

Především zde můžete najít mnoho různých apartmánů, které jsou k dispozici v blízkosti Blue Lagoon. Tyto apartmány jsou ideální pro páry nebo rodiny s dětmi, kteří si chtějí užít krásnou dovolenou u moře. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, koupelnou, ložnicí a obývacím pokojem. Některé z apartmánů mají dokonce i balkony s výhledem na moře.

Pro ty, kteří hledají luxusnější zážitek, jsou zde také luxusní hotely a vily. Tyto hotely jsou většinou situovány na klidných místech v okolí Blue Lagoon a nabízejí různé prvotřídní služby, jako je například bazén, restaurace, wellness centra a další hotelové služby.

Pokud hledáte ubytování s něčím extra, můžete se rozhodnout pro možnost pobytu na lodi. Několik lodí najdete také v oblasti Blue Lagoon a nabízejí možnost strávit noc na lodi, čímž si zároveň můžete užít atmosféru moře a výhled na hvězdy.

Další možností ubytování jsou kempovací zóny, které se nacházejí přibližně 20 minut chůze od Blue Lagoon. Tyto kempovací zóny jsou ideální pro milovníky přírody, kteří chtějí zažít kombinaci dovolené u moře a pobytu v přírodě.

Záleží tedy pouze na Vašem výběru a požadavcích, kterou možnost ubytování zvolíte. Celkově lze v této oblasti najít širokou škálu ubytování, které splní požadavky různých typů cestovatelů. V každém případě Vám zde bude zaručen nezapomenutelný pobyt u krásného moře a jeden z nejlepších výhledů na Maltě.


Dovolená Malta Blue Lagoon


Malta's Blue Lagoon offers a relaxing and picturesque setting for those looking to escape the hustle and bustle of everyday life. This stunning natural pool is located on the island of Comino, which is situated between the main island of Malta and the island of Gozo. With crystal clear blue waters and pristine white sandy beaches, it's no wonder that the Blue Lagoon is one of the most popular tourist destinations in Malta.

Visitors to the Blue Lagoon can enjoy a variety of activities, including swimming, snorkeling, and sunbathing. The water is shallow and calm, making it an ideal spot for families with children. Scuba diving is also a popular activity for those who want to explore the underwater world. The Blue Lagoon is home to an abundance of marine life, including colorful fish and octopuses.

There are several ways to get to the Blue Lagoon, including by boat or ferry. Many tour operators offer boat trips from Malta to Comino, which typically include a stop at the Blue Lagoon. Alternatively, visitors can take a ferry from Cirkewwa on the main island of Malta to Comino and then walk or take a shuttle bus to the Blue Lagoon.

In addition to the natural beauty of the Blue Lagoon, there are several facilities on the island of Comino for visitors. There are several restaurants and cafes where visitors can grab a bite to eat or drink, and there are also several shops selling souvenirs and beach gear. Visitors can also rent sun loungers and umbrellas to make their day at the beach more comfortable.

Overall, a visit to Malta's Blue Lagoon is a must-do for anyone visiting the island. With its stunning natural beauty, crystal clear waters, and variety of activities, this idyllic location is the perfect place to relax and unwind. So pack your bags, grab your swimsuit, and head to the Blue Lagoon for the ultimate Mediterranean getaway.


Počasí Malta Blue Lagoon


Malta je jednou z nejkrásnějších středomořských ostrovů, který svým návštěvníkům nabízí mnoho přírodních krás. Jednou z nejnavštěvovanějších a nejkrásnějších lokalit na Maltě je Blue Lagoon. Tato malebná zátoka se nachází na ostrově Comino, jen několik kilometrů od hlavního města Malty, Valletty. Blue Lagoon je známá svými křišťálově čistými vodami a bílým pískem, kterým se každoročně těší tisíce návštěvníků.

Počasí v oblasti Blue Lagoon

Počasí na Maltě je převážně středomořské, což znamená horká léta a mírné zimy. Průměrná teplota v létě se pohybuje kolem 30 °C. Naopak v zimě se teplota pohybuje okolo 10 °C. V oblasti Blue Lagoon je klima mírně upraveno ze své středomořské podstaty díky blízkosti moře. Teplota vody se pohybuje v letních měsících okolo 26-28 °C a v zimě se pohybuje okolo 17 °C. V létě však může být voda o něco teplejší, což činí ze Blue Lagoon naprosto ráj pro koupání a další vodní aktivity.

Nejlepší období pro návštěvu Blue Lagoon

Nejlepší období pro návštěvu Blue Lagoon je od května do října. V těchto měsících jsou teploty nejvyšší a voda je nejteplejší, což je ideální pro koupání. V období od listopadu do dubna jsou teploty nižší a voda je studená, což nezaručuje příjemné koupání a trávení času na pláži.

Mnoho návštěvníků si pro Blue Lagoon volí období mimo letní sezónu. Díky nižším teplotám jsou pláže klidnější a možnosti prozkoumávání blízkého okolí jsou mnohem větší. Nicméně, pokud si pro svou návštěvu zvolíte období mezi červencem a srpnem, počítejte s tím, že pláže budou velmi plné a možnosti prozkoumání ostrova a okolí budou omezené.

Pokud se chystáte navštívit Blue Lagoon, nezapomeňte si vzít dostatek opalovacího krému, klobouk a plavky. Počasí v této oblasti bývá v letních měsících velmi slunečné a bylo by škoda si kvůli spáleninám a nedostatečné ochraně slunečního záření zkazit dovolenou.

V každém případě, Blue Lagoon na Maltě patří mezi nejkrásnější místa v oblasti a kdykoliv si ji zvolíte navštívit, zaručeně se vám zde bude líbit.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky