Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Brazílie Ilhabela

Nejčastější dotazy a odpovědi Brazílie Ilhabela


1. Jak se dostat na Ilhabelu?
- Nejlepší způsob, jak se dostat na Ilhabelu, je trajektem z přístavu São Sebastião. Existuje několik trajektů denně a cesta trvá přibližně 15 - 20 minut.

2. Kde se dá v Ilhabele ubytovat?
- Na Ilhabele jsou k dispozici různé typy ubytování, od hotelů po hostely a apartmány. Nejlepší je si rezervovat ubytování předem online.

3. Jaké jsou nejlepší pláže na Ilhabele?
- Ilhabela má mnoho krásných pláží. Mezi nejlepší patří Praia do Curral, Praia da Feiticeira, Praia Grande, Praia do Bonete a Praia do Jabaquara.

4. Co se dá na Ilhabele dělat?
- Na Ilhabele se dá podniknout mnoho aktivit, jako jsou kajak, potápění, pěší túry, šnorchlování a surfování. Pro turisty jsou rovněž k dispozici výlety lodí a plavby v okolí ostrova.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace na Ilhabele?
- Ilhabela nabízí mnoho skvělých restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality. Mezi nejoblíbenější patří Ilha Sul, Portinho, Viana a Grani di Pepe.


Dovolená Brazílie Ilhabela


Brazílie – země s nádhernými plážemi, sluncem a zábavou. Pokud však toužíte po dovolené plné klidu a odpočinku, pak je pro vás ideální volbou ostrov Ilhabela. Tento ostrov se nachází v Atlantickém oceánu, asi 140 km od metropole São Paulo.

Ostrov Ilhabela je plný dechberoucích pláží, které jsou obklopeny přírodními scenériemi, které jsou pro návštěvníky velmi příjemné na pohled. Kdykoliv během roku si můžete užít nezapomenutelné chvíle na ostrově Ilhabela – počasí se zde totiž mění jen minimálně.

K nejpopulárnějším plážím na ostrově patří Praia do Curral, Praia do Julião a Praia das Pedras Miúdas. Ty všechny přitahují mnoho turistů z celého světa svými tyrkysovými vodami a propojenými parky.

Na ostrově Ilhabela máte k dispozici také mnoho aktivit, které můžete vyzkoušet, jako například: plavání s delfíny, potápění, jízdu na koni a mnoho dalších vodních a pozemních sportů.

Kromě toho lze navštívit i historické památky a muzea, které Vám zpříjemní pobyt na ostrově Ilhabela. Mnoho z těchto míst je napojeno na historii parků a přírodních památek, které můžete navštívit.

Vybavení na ostrově je rovněž vysoce kvalitní, včetně výběru ubytování v kempech, penzionech a pěti hvězdičkových hotelech.

Celkově lze tedy říci, že ostrov Ilhabela je ideální miesto pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou v přírodě a zároveň ochutnat kus nádherné Brazílie. Pokud váš sen je zbytečně plný lidí a ruchu, ostrov Ilhabela vám zajistí dokonalou rovnováhu mezi odpočinkem a zážitky. Zažijte pro mnohé neznámou Brazílii a přiveďte si z ní ty nejkrásnější vzpomínky.


Ubytování Brazílie Ilhabela


Ilhabela, především pro ty, kteří hledají útěku z větších měst, nabízí skvělé možnosti relaxace, turistiky a pronájmu ubytování. Nachází se na jihovýchodním pobřeží Brazílie a je největším ostrovem státu São Paulo. Žije zde více než 30 000 lidí a každý rok přiláká tisíce turistů ze všech koutů světa.

Ideální ubytování

Nejlepší ubytování v Ilhabele zahrnuje rozmanité varianty, jako jsou hotely, apartmány, penziony, kempy a luxusní vily. Pokud hledáte základní, ale pohodlné ubytování, můžete vybrat z řady hotelů a penzionů. Ty jsou umístěné v centru města a nabízejí pohodlný přístup k restauracím, obchodům a dalším atrakcím v okolí. Pokud preferujete nezávislost, můžete si pronajmout apartmány, ve kterých můžete připravovat vlastní jídlo až pro šest lidí.

Luxusní ubytování v Ilhabele

Pokud však hledáte luxusní ubytování, Ilhabela nabízí několik možností. Mezi nimi jsou nejznámější hotel La Plage Resort a DPNY Beach Hotel & SPA. Tato ubytování nabízejí luxusní pokoje, privátní pláže, bazény, masáže a další různé vybavení. Cena za ubytování v luxusním resortu v Ilhabele se pohybuje kolem 300 dolarů za noc.

Pláže a aktivity

Ilhabela nabízí celou řadu pláží, které vám umožní užívat si krásy časného rána nebo západu slunce. Některé z nejpopulárnějších pláží jsou Praia do Curral, Praia da Fome a Praia do Perequê. Každá z nich nabízí jedinečné zážitky, jako jsou jízda na waterscooteru, paddleboarding nebo rybaření.

Ilhabela má také posvátnou a chráněnou lesní oblast, v níž se nachází mnoho turistických trhů, kde si můžete koupit ruční práce od místních umělců. Pro ty, kteří hledají inovativní zážitky, je tu také volba jízdy na koňském hřbetě a potápění.

Ilhabela je známá také svými kulturními akcemi, jako jsou festivaly hudby, divadla, atletiky a gastronomie. Tyto akce se konají po celý rok a nabízejí turistům přístup k místní kultuře.

Závěr

Ilhabela je jedním ze skvělých míst na světě, kde můžete strávit svůj odpočinkový pobyt. V nabídce jsou zde skvělé pláže, aktivit, kulturní akce a luxusní ubytování. Takže, pokud hledáte únik z většího města a chcete strávit nějaký čas v tropickém ráji, je Ilhabela tou nejlepší volbou.


Počasí Brazílie Ilhabela


Ilhabela je ostrovové město nacházející se v Brazílii. Toto území patří do oblasti zvané Sāo Paulo a leží v Atlantickém oceánu, zhruba 200 kilometrů od hlavního města Săo Paula. Ilhabela má tropické klima a je obklopena velkým množstvím ostrovů. Nejbližší pevninské město je město Caraguatatuba, které se nachází pouze 20 kilometrů od ostrova.

Jaké je počasí v Ilhabele?

V Ilhabele panuje celoročně tropické klima, díky kterému se zde můžete kochat výjimečnou přírodou a krásným okolím. Teploty zpravidla dosahují průměrně 24 stupňů Celsia. V létě se však mohou teploty místy kumulovat až na 30 stupňů Celsia. Večery bývají dostatečně chladné na to, abyste si užili příjemnou procházku po ostrově.

V období dešťů, které trvají od října do března, se v regionu vyskytují bouřky a silné deště. Ty však nebývají tak časté, jako v ostatních částech Brazílie, takže návštěvníci se do krajiny již od léta mohou těšit na slunné dny.

Kdy jet do Ilhabely

Ilhabela oplývá přírodními krásami, které mohou být pro návštěvníky velmi zajímavé. Navštívit se hodí v jakémkoliv období roku, nicméně, nejvhodnější období pro dovolenou je mezi listopadem a lednem, kdy se zde konají různé festivaly a akce.

Pokud plánujete dovolenou v Ilhabele, je doporučeno si dopředu zarezervovat právě kvůli této velké oblibě a počtu návštěvníků celou dobu trvajícího turistického období. Rezervaci ubytování v Ilhabele zvládnete jednoduše a rychle přes internet.

Co dělat a vidět v Ilhabele

Ilhabela není jen klasické turistické město. Na ostrově se nachází několik turistických atrakcí a aktivit, které byste si neměli nechat ujít. Mezi nejoblíbenější atrakce patří:

- Záchranný dům Tamar, kde se můžete seznámit s různými želvami

- Pláž Gato, nejstarší pláž v Ilhabele a nabízí krásné výhledy na město a okolí.

- Vodopád Três Tombos, největší vodopád na ostrově a velmi populární pro turistické výlety.

Kromě těchto atrakcí nabízí Ilhabela různé rekreační aktivity jako potápění, surfování, rybaření, nebo jachtu. Podívejte se na zachycení ohromující přírody a okolí ostrova.


Letenka Brazílie Ilhabela


Plážové ráje, romantické zátoky, neuvěřitelná příroda, skvělé surfování, gastronomie s chutí Brazílie - to vše a mnohem více nabízí Ilhabela, malý ostrov přímo u brazilského pobřeží. A co by mohlo být lepšího, než si užít všechno tohle během letní dovolené? Pokud se chystáte na dovolenou v Brazílii, je Ilhabela tou správnou volbou.

Jak se dostanete na Ilhabelu?

Pokud se chystáte na Ilhabelu, letenka do São Paula je Vaší první cestou. Letiště v São Paulu je nejblíže k Ilhabele, letecky se tam můžete dostat z celého světa a doplout k ostrovu trvá asi 4 hodiny. Lze se tam dostat vlakem, autobusem nebo pronájmem auta, ale nejjednodušší způsob, jak se dostat na Ilhabelu, je přejezd trajektem z São Sebastiána.

Co na Ilhabele dělat?

Ilhabela se nachází v Jižním Atlantiku a je plná přírodních krás. Jediným problémem na Ilhabele je, že je zde tolik krás, že nemůžete všechny stihnout! Většina návštěvníků se věnuje plážám, surfu a vodním sportům. Kromě plážového zážitku tu ale najdete i mnoho aktivit souvisejících s přírodou, jako je pozorování delfínů a sopek, soch, potápění a šnorchlování. Můžete se vydat na nejrůznější turistické stezky k vodopádům a dalším krásným místům s výhledem na ostrov. K dispozici jsou také cyklistické trasy, horolezectví, kajak, kitesurfing a mnoho dalších aktivit. Pokud se chcete od pobřeží trochu vzdálit, můžete si prohlédnout město na kole nebo se ponořit do gastronomického světa Ilhabely, který se vyznačuje místními rybami, mořskými plody a exotickými plody.

Pláže na Ilhabele

Ilhabela má spoustu pláží, které si nesmíte nechat ujít. Jde o 42 km pobřeží ostrova, které je pokryto neuvěřitelným množstvím pláží. Jednou z nejoblíbenějších pláží je Praia do Curral, kde je možné si pronajmout lehátka a slunečníky nebo si půjčit kajak. Dalšími oblíbenými plážemi jsou Praia do Julião, Praia do Feiticeira, Praia do Saco da Capela a Praia do Portinho. Tyto pláže jsou ideální pro odpočinek a relaxaci a nabízejí dokonalé prostředí pro celou rodinu.

Jaké jsou ceny letenek?

Ceny letenek do Ilhabely se mohou velmi lišit v závislosti na sezóně a na čase, kdy si letenku kupujete. Většinou se hodí cestovat ve vyšších sezónách, než v zimě, kdy jsou ceny mnohem nižší. Pokud se zaregistrujete na stránky doporučených ostrovních letišť, můžete získat nabídky letenek. Cena letenky z Evropy do Brazílie se obvykle pohybuje kolem 600-800 eur, ale může být také dražší nebo levnější. Důležité je si pozorně prohlédnout nabídky letenek a vybrat tu, která bude pro Vás nejvýhodnější.

Závěr

Ilhabela je ideálním místem pro odpočinek a zároveň výbornou volbou pro cestovatele, kteří hledají přírodu, dobrodružství a vodní sporty. Pokud se chystáte na dovolenou v Brazílii, pak je toto místo určitě jednou z nejlepších volb. Nenechte si ujít krásy Ilhabely a užijte si fantastickou dovolenou v Brazílii plnou zábavy, krásné přírody a gastronomických zážitků.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky