Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Zambie Národní park Solwezi

Nejčastější dotazy a odpovědi Zambie Národní park Solwezi


1. Jak mohu do Národního parku Solwezi přijet?

Pro příjezd do parku Solwezi je nejlepší jet letadlem z Lusaky do Solwezi a poté pokračovat autem.

2. Kdy je nejlepší doba pro návštěvu parku Solwezi?

Nejlepší doba pro návštěvu parku Solwezi je v období sucha od května do října.

3. Mohu v parku Solwezi spat v kempu?

V parku Solwezi jsou k dispozici kempy, ale nejsou tak vybavené jako kempy v jiných národních parcích. Je lepší si s sebou vzít vlastní stan a vybavení.

4. Jaké zvířata mohu vidět v parku Solwezi?

V parku Solwezi žijí sloni, buvoli, antilopy, zebry, lvi a jiná druhá zvířat.

5. Mohu v parku Solwezi najít průvodce?

V parku Solwezi jsou k dispozici průvodci, kteří mohou nabídnout své služby za poplatek.

6. Je v parku Solwezi možné koupit jídlo a pití?

Ne, je lepší si s sebou vzít jídlo a pití.

7. Jak vypadá počasí v parku Solwezi?

Počasí je relativně suché a horké, s maximálními teplotami v období sucha v rozmezí 30 až 35°C a minimálními teplotami v noci kolem 15°C.

8. Je nutné si nechat očkovat vakcínami před cestou do parku Solwezi?

Je nutné si nechat očkovat proti některým chorobám, jako je například žlutá zimnice. Je také doporučeno mít vakcíny proti tyfu a hepatitidě A a B.


Ubytování Zambie Národní park Solwezi


Zambia Národní park Solwezi nabízí mnoho možností ubytování pro turisty, kteří se chtějí ponořit do africké divočiny a zažít úžasná dobrodružství na safari.

Kemp Lishmani

Jeden z nejoblíbenějších kempů v parku je Kemp Lishmani. Tento kemp se nachází uprostřed dechberoucí přírody mezi kopci a lesy. Nabízí vám ideální příležitost k pozorování divokých zvířat, jako jsou sloni, lvi a gepardi. Kemp Lishmani je vybaven všemi moderními vybavením, které potřebujete k pohodlnému pobytu v divočině, včetně sprch, toalet a ohniště pro vaření.

Kemp Mulonga

Další populární kemp v parku je kemp Mulonga. Nachází se na břehu řeky Zambezi a nabízí úžasné výhledy na řeku a okolní přírodu. Kemp Mulonga je ideálním místem pro rybaření, kanoistiku a plavbu na lodích po řece Zambezi. Kemp je vybaven společnými toaletami a sprchami a také nabízí možnost koupání v řece.

Lodě

Pokud hledáte luxusnější možnost ubytování, můžete zvolit ubytování na luxusních lodích, které plují po řece Zambezi. Tyto lodě nabízejí pohodlí a luxusní vybavení, jako jsou pohodlné postele, vlastní koupelny a klimatizaci. Z paluby lodě můžete pozorovat divoké zvířata, jak se krmí na břehu řeky a užít si výhledy na okolní krajinu.

Nabízí se zde také možnost ubytování v sátoru, který je vybaven postelemi a vlastním sociálním zařízením. Ubytování v sátoru vám umožní prožít úplnou divočinu, a to se všemi potřebami, které potřebujete k pohodlnému pobytu v parku.

V parku se nachází také několik malých hotelů, které nabízí pohodlné a prostorné pokoje a restaurace s tradiční zambijskou kuchyní.

Národní park Solwezi nabízí turistům mnoho možností ubytování v divočině. Bez ohledu na to, zda si vyberete luxusní lodě nebo stan kemp, zaručuje vám bydlení uprostřed krásy africké přírody.


Dovolená Zambie Národní park Solwezi


Zambie je nádherná země s neuvěřitelnou přírodou, která láká turisty z celého světa. Pokud plánujete svou budoucí dovolenou, měli byste uvažovat o návštěvě Národního parku Solwezi - jednoho z nejkrásnějších parků v Zambii.

Park Solwezi se nachází v západní části země a nabízí turistům úžasnou krajinu plnou přírodních divů. V parku Solwezi se setkáte se vzácnými zvířaty, jako jsou sloni, gepardi, lvové, krokodýli a mnoho dalších. Místní hory jsou ideálním stanovištěm pro zebru, žirafu a antilopy. Zde se také nachází jezero Kariba, kde můžete vidět krokodýly, hrochy a mnoho dalšího druhu ohroženého zvířectva.

Pro milovníky přírody a outdoorových aktivit nabízí Národní park Solwezi mnoho aktivit, jako jsou pěší túry, jízdy na koních, rybaření a cykloturistika. Turisté mohou navštívit místní vesnice a seznámit se s místní kulturou, návyky a tradicemi. Doporučujeme také navštívit místní trhy a zakoupit zde suvenýry a další místní zboží.

Pokud se rozhodnete navštívit Národní park Solwezi, doporučujeme se ubytovat v blízkosti parku. V parku mají návštěvníci k dispozici několik kempů, které nabízejí přírodní pobyt a pocit svobody. Kempy jsou vybaveny moderními zařízeními a nabízejí návštěvníkům pohodlný pobyt uprostřed úchvatné přírody.

V oblasti Národního parku Solwezi se pořádají různé festivaly a události, které jsou vhodné pro turisty všech věkových kategorií. Pokud plánujete svou dovolenou v této oblasti, nezapomeňte si zkontrolovat kalendář akcí a festivalů.

Závěrem bychom rádi zdůraznili, že návštěva Národního parku Solwezi je jednou z nejpříjemnějších a nezapomenutelných zážitků v Zambii. Tento park nabízí zážitky pro jednotlivce, rodiny i skupiny přátel a jeho krása vám zanechá nezapomenutelné zážitky a vzpomínky na celý život.


Počasí Zambie Národní park Solwezi


Zambia je zemí rozmanitého klimatu a přírody. Solwezi National Park, nacházející se v severozápadním regionu země, nabízí návštěvníkům unikátní zážitek z pobytu v této oblasti.

Zambie leží na jižním okraji rovníku tedy jižně od střední Afriky, kde klima bývá zpravidla velmi horké. Solwezi National Park je umístěn v nadmořské výšce přes 1000 metrů, což mu umožňuje udržovat příjemné teploty během celého roku. Průměrná teplota v parku se pohybuje mezi 25 a 30 stupni Celsia a nejteplejší měsíce jsou prosinec a leden. V období dešťů, mezi listopadem a dubnem, bývají občas návštěvníci omezováni v přístupu k určitým částem parku kvůli vysokému vodnímu stavu řek a jezer. Nicméně toto období přináší i živou přírodu s hladem, kdy se zvířata sjíždějí k vodním zdrojům a pozorování zvířat je tak obzvláště zajímavé.

Solwezi National Park se může pochlubit bohatstvím zvířecí říše i flóry. Je domovem pro slony, lvy, gepardy, buvoly, nosorožce a nespočet dalších zvířat. V parku je také možné pozorovat mnoho druhů ptáků. Velké množství oblasti parku pokrývají savany a lesy. Na severu parku se nachází řada pískovcových skal a turisté, kteří se vypraví na výstup na ně, jsou odměněni úchvatnými výhledy na okolní krajinu.

Solwezi National Park je skutečným pokladem zambické přírody a návštěva tohoto parku je nezapomenutelným zážitkem. Pokud cestujete do Zambie, určitě byste neměli opomenout navštívit Solwezi National Park a vychutnat si krásy této exotické přírody.


Letenka Zambie Národní park Solwezi


Zambia je krásná země, plná přírodních krás a národní park Solwezi není výjimkou. Pokud plánujete navštívit Zambia, určitě byste měli zvážit návštěvu Solwezi, který se nachází na severozápadě země.

Letenky do Solwezi jsou k dispozici z různých destinací po celém světě. Nejlepší možnosti jsou z Namibie, Jižní Afriky nebo Zimbabwe. Národní park Solwezi je místem, které stojí za návštěvu, protože má neuvěřitelně bohatou faunu a flóru. Je to nejlepší místo, kde vidět africkou divočinu v její nejčistší formě.

Na Solwezi se nachází řada obydlí, které mohou být ubytováním cestovatelům. V této oblasti jsou všechny hory, lesy a řeky snadno přístupné a poskytují perfektní pozadí pro fotografie nebo pikniky.

Toto rozsáhlé území bylo zpřístupněno pro turisty a je zde mnoho společností nabízejících engangement s turisty, které umožňují pozorovat zvířata a dobrodružství. V národním parku Solwezi jsou k vidění jak velká savci, zvířata a antilopy, tak menší ptáci a hmyz.

Pro ty, kteří se chtějí podívat na jedinečné zvířata, jako je například sběrač medu, savci, leopardi, hyeny a sloni, je toto místo více než ideální, protože se zde stýkají různé druhy divokých zvířat. Toto místo je pro všechny milovníky divočiny a přírody skutečným rájem.

V národním parku Solwezi jsou některé trasy pro turisty s průvodcem, v blízkosti jsou k dispozici motokáry ci jeeps , které umožňují cestu zvládnout pohodlněji a efektivněji. Při procházkách bude národní park Solwezi ukazovat svou neuvěřitelnou krásu a dávat návštěvníkům snad i šanci vidět některá z nejcennějších zvířat v reálném životě.

Národní park Solwezi je tedy místem, které stojí za navštívení a jeho krása nikoho nezklame. Pokud se chtějte setkat s kočkovitými zvířaty a vidět africkou přírodu v její nejspodobnější podobě, není pro vás lepší místo než Solwezi. Rozhodněte se a využijte letenky do Solwezi pro vaši cestu do tohoto krásného národního parku.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky