Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Thajsko Chatuchak Weekend Market

Nejčastější dotazy a odpovědi Thajsko Chatuchak Weekend Market


Některé z nejčastějších dotazů a odpovědí na návštěvu trhu Chatuchak v Thajsku jsou:

1. Kde se nachází trh Chatuchak a jak se tam dostat?
Trh se nachází v severní oblasti Bangkoku a je nejlépe dostupný metrem nebo autobusem. Můžete také použít taxi, ale pamatujte si, že dopravní zácpy jsou běžné.

2. Jaké jsou otevírací hodiny trhu Chatuchak?
Trh je otevřen v sobotu a neděli od 9:00 do 18:00 hodin.

3. Co mohu najít na trhu Chatuchak?
Trh nabízí mnoho různých produktů, včetně oblečení, místního a exotického jídla, exotických rostlin a květin, kosmetiky, umění a řemesel a mnoho dalšího.

4. Jaké jsou ceny na trhu Chatuchak?
Ceny na trhu Chatuchak se mohou lišit. Je třeba si pamatovat, že je to trh, takže můžete vyjednávat ceny v mnoha stáncích.

5. Je bezpečné nakupovat na trhu Chatuchak?
Trh je bezpečný a stále atraktivní pro turisty, ale můžete se setkat s kapsáři, takže dávejte pozor na své cennosti a koordinujte s místními lidmi a policisty.

6. Jaké jsou populární stánky na trhu Chatuchak?
Existuje mnoho populárních stánků a toto se liší podle jednotlivce, ale některé oblíbené věci jsou košile a kalhoty, batiková trička, klenoty, vzory tkanin, dekorativní předměty, keramika a exotické rostliny atd.

7. Jaký druh jídla mohu najít na trhu Chatuchak?
Na trhu najdete mnoho lokalit, které prodávají tradiční thajské jídlo, jako jsou třeba Pad Thai, Green Curry nebo Popiah, ale můžete také ochutnat exotická jídla a různé druhy ovoce a zeleniny.

8. Můžu platit kartou na trhu Chatuchak?
Většina stánků na trhu přijímá pouze hotovost, ale některé z nich akceptují karty, takže si určitě připravte dostatek hotovosti.

9. Co si vzít s sebou na trh Chatuchak?
Mějte na paměti, že trh je venku, takže si přineste pohodlné oblečení a obuv, klobouk, sluneční brýle a opalovací krém. Je také dobré přinést si vodu, protože je tam hodně lidí.

10. Jak se vyhnout davům na trhu Chatuchak?
Trh je velmi populární a může být velmi rušné, takže se vyhněte příliš rušnému centru a mi spíše důraz na stánky na okrajích trhu. Můžete také navštívit trh brzy ráno, kdy je zpravidla méně lidí.


Ubytování Thajsko Chatuchak Weekend Market


Thajsko Chatuchak Weekend Market je největší trh v Thajsku, který se koná každý víkend. Tento trh je tvořen více než 15 000 stánky, u kterých si můžete zakoupit širokou škálu zboží od oblečení, kosmetiky, šperků až po potraviny.

Pokud plánujete návštěvu tohoto trhu, doporučujeme vám zarezervovat si ubytování poblíž. Existuje mnoho možností, ať už hledáte luxusní hotel, hostely nebo apartmány.

Pokud preferujete luxusní ubytování, můžete si vybrat z mnoha slušných hotelů v okolí trhu. Některé z nejbližších možností jsou například Centara Grand Ladprao Bangkok nebo Miracle Grand Convention Hotel.

Pokud hledáte cenově dostupné ubytování, doporučujeme vám ubytování v hostelech v okolí. Hostely v oblasti Chatuchak Weekend Market jsou kvalitní a nabízejí komfortní pokojové výbavy. Několik hostelů se nachází hned u vchodu do trhu, což je obzvlášť výhodné pro ty, kteří nechtějí při návratu ke svému ubytování chodit příliš daleko.

Pokud plánujete delší pobyt v oblasti Chatuchak Weekend Market, můžeme vám doporučit i pronájem apartmánu. To je ideální řešení pro ty, kteří chtějí být nezávislí a ušetřit na ubytování. V blízkosti trhu naleznete mnoho apartmánů v různých cenových kategoriích.

Celkově lze tedy říci, že nabídka ubytování poblíž Chatuchak Weekend Marketu je velmi pestrá a záleží jen na vašich představách, jaký typ ubytování preferujete. Ať už se rozhodnete pro luxusní hotel, pro hostely nebo apartmány, vždy si můžete být jisti, že budete mít možnost vychutnat si návštěvu tohoto obrovského trhu, aniž byste museli přemýšlet o cestování nebo o cestování s nákupy.


Letenka Thajsko Chatuchak Weekend Market


Thajsko je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Asii a to nejen díky nádherným plážím a výjimečné kuchyni, ale také díky svým skvělým tržnicím. A jednou z nejoblíbenějších thajských tržnic je právě Chatuchak Weekend Market.

Chatuchak Weekend Market, známý také jako Jatujak Market, je jeden z největších a nejstarších trhů v Thajsku, nacházející se v severním Bangkoku. Otevřen je pouze o víkendech, od pátku do neděle, a navštěvuje ho několik set tisíc lidí týdně.

Na tržnici najdete přes 15 000 stánků, které nabízejí všechno od oblečení a doplňků, přes kosmetiku, květiny, suvenýry, až po domácí zvířata a exotické rostliny. Pokud máte rádi thajské jídlo, určitě si zde přijdete na své - na tržišti najdete velké množství stánků s tradiční thajskou kuchyní, které nabízejí nejrůznější pokrmy, od curry po čerstvé ovocné šťávy.

Chatuchak Weekend Market je vyhledáván nejen turisty, ale také místními obyvateli, kteří zde rádi nakupují a tráví čas s rodinou a přáteli. Tržiště je rozděleno do mnoha zón, od oblečení a módy, přes květiny a rostliny, až po umění a řemesla, takže určitě najdete něco, co vás zaujme.

Pokud se chystáte navštívit Chatuchak Weekend Market, určitě nezapomeňte na pohodlné boty a dostatečnou hotovost - mnoho stánků neakceptuje kreditní karty a vyplatí se mít s sebou thajské bahty.

Letenka do Bangkoku je pro mnoho lidí nezbytná, aby si mohli užít maledivské pláže nebo objevovat vietnamské města. Pokud plánujete cestu do Thajska, určitě nevynechejte Chatuchak Weekend Market - jedno z nejzajímavějších míst v Bangkoku, které nabízí mnoho zážitků a zároveň možnost nakoupit si za výhodné ceny.


Dovolená Thajsko Chatuchak Weekend Market


Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v Thajsku, určitě nesmíte minout Chatuchak Weekend Market. Jedná se totiž o jedno z největších tržišť na světě, které nabízí téměř cokoliv – od oblečení a kosmetiky až po suvenýry a exotická zvířata.

Chatuchak Weekend Market se nachází v bangkokské čtvrti Chatuchak a otevírá se každou sobotu a neděli od rána do večera. Na trhu najdete více než 8 000 stánků a procházka mezi nimi je opravdovým zážitkem. Na co se můžete těšit?

Na trhu se nabízí nejen tradiční thajské produkty, ale i móda, kosmetika, bižuterie, keramika, domácí dekorace, suvenýry a mnoho dalšího. Je zde možné zakoupit si i exotická zvířata, jako jsou hadi, krokodýli či malí opičáci.

Nenechte se ale nachytat na levné kopie značkového zboží. Mnohé z kopií jsou nízké kvality a mohou být nebezpečné. Pokud si přece jen chcete koupit nějaký originální kousek z módního průmyslu, doporučujeme shlédnout stánky zejména s thajskými oděvními značkami, které jsou často unikátní a cenově dostupné.

Pro méně ochotné návštěvníky jsou k dispozici i malé občerstvení a stánky podávající tradiční thajské jídlo, které návštěvníci mohou ochutnat a odnést si domů jako suvenýry.

Chcete-li se dobře nachodit a v klidu prozkoumat celý trh, doporučujeme obejít ho v klidu během celého víkendu. Pokud je váš pobyt v Thajsku omezený časem, vybírejte si stánky podle toho, co máte na nákupním seznamu - na trhu se velmi snadno ztratíte a ne vždy je snadné se najít.

Chatuchak Weekend Market je bezesporu nezapomenutelným zážitkem a jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí v Bangkoku. Pokud se tedy vypravíte do Thajska, určitě byste neměli minout tuto výjimečnou nákupní destinaci.


Počasí Thajsko Chatuchak Weekend Market


Thajsko je země, kde je počasí většinou velmi teplé a vlhké. Jedním z nejoblíbenějších míst pro nákupy a turisty v Bangkoku je Chatuchak Weekend Market. Pokud se chystáte navštívit tento trh, je důležité být dobře připraven na přírodní podmínky, jaké zde panují.

V Thajsku je letní období v období od března do května. Teploty mohou být velmi vysoké, a proto je nutné mít s sebou dostatek pitné vody a chránit se před sluncem. Období monzunů v Thajsku se vyskytuje od května do října, což znamená, že deštivé dny nejsou výjimkou. Tyto deště vyskytují poměrně často a jsou velmi silné. Proto je nutné si vzít s sebou deštník a připravit se na mokré podmínky.

Pokud se chystáte na Chatuchak Weekend Market, je dobré vědět, že trh je otevřený pouze o víkendech. Otevírací doba trhu je od 9:00 do 18:00 a je obvyklé navštívit ho v dopoledních hodinách. Vzhledem k letním teplotám a vlhkosti je velmi důležité, aby jste měli správné oblečení. Navštivte trh v lehčím oblečení, komfortních botách a nezapomeňte na klobouk nebo čepici na ochranu před sluncem.

Chatuchak Weekend Market nabízí obrovské množství produktů, od potravin, přes oblečení až po suvenýry. Pokud se chystáte nakupovat oblečení na trhu, mějte na paměti, že více materiálu znamená větší pot s sebou. Proto věnujte pozornost materiálu, ze kterého je zboží vyrobeno.

V zimním období je na Chatuchak Weekend Market chladněji a méně vlhko. Teploty jsou příjemné a pohybují se okolo 20 stupňů Celsia. Pokud se během této doby chystáte na trh, stačí vám lehčí vrstva oblečení, ačkoli v noci teploměr klesá a může být chladnější.

V Thajsku platí, že počasí může být velmi proměnlivé a v závislosti na ročním období se také liší. Však s dobrou přípravou a správným oblečením byste si měli užít návštěvu Chatuchak Weekend Market v každém období.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky