Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Srí Lanka Hikkaduwa

Ubytování Srí Lanka Hikkaduwa


Srí Lanka je stále oblíbenější turistickou destinací a jedním z nejoblíbenějších míst je město Hikkaduwa. Nachází se na jihozápadním pobřeží Srí Lanky a nabízí návštěvníkům krásné pláže, skvělé potápěčské možnosti, tradiční srílanskou architekturu a mnoho dalších zajímavostí. Pokud hledáte ubytování v Hikkaduwě, máme pro vás několik tipů.

1. Narigama Beach Homestay
Tento stylový domov vám nabízí velké, vkusně zařízené pokoje s koupelnou a výhledem na zahradu. Hosté si zde mohou užít venkovní bazén, bar a pohodlné posezení v zahradě. Narigama Beach je jen kousek pěšky a domácí majitelé vám rádi poradí, kde si vychutnat nejlepší srílanskou kuchyni.

2. Hikkaduwa Beach Hotel
Tento malebný butikový hotel se nachází přímo na pláži a nabízí prostorné pokoje se soukromými balkony a klimatizací. Hosté si mohou užít výhled na azurové moře a podívat se na průzračnou vodu plnou korálových útesů, které Hikkaduwa proslavily. Na místě se nachází restaurace, bar a bazén.

3. Villa Kikili Beach
Tato vila na pláži je ideální pro ty, kteří chtějí být blízko přírody a tradiční srílanské kultury. Lze si zde užít pohodlí a privátní bazén, ale také bytostný klid díky samotě, kterou vila nabízí. Mnoho hlavních turistických atrakcí se nachází v dosahu pěšky a hosté si mohou užít soukromé pláže a dokonce si pronajmout surfovou výbavu.

4. Lavanga Resort & Spa
Pokud chcete zažít luxusní srílanský pobyt, Lavanga Resort & Spa je tou nejlepší volbou. Tento resort se nachází na břehu moře a nabízí pohodlné, moderně zařízené pokoje se soukromým balkónem nebo terasou. Hosté si zde mohou vychutnat wellness služby, jako jsou masáže, turecké lázně nebo sauny. Na místě se také nachází restaurace, bar a bazén.

Je spousta možností pro ubytování v Hikkaduwě, když se blíží váš srílanský dovolené. Ujistěte se, že si vyberete tu správnou, která vyhovuje vašim požadavkům a stylu cestování.ť


Nejčastější dotazy a odpovědi Srí Lanka Hikkaduwa


1. Jaké je nejlepší období pro návštěvu Hikkaduwy?
- Nejlepší období k návštěvě Hikkaduwy je od prosince do března, kdy je sucho a teploty jsou příjemné.

2. Kde se nachází Hikkaduwa?
- Hikkaduwa se nachází na jihozápadním pobřeží Srí Lanky, asi 120 km jihovýchodně od Kolomba.

3. Jak se dostat do Hikkaduwy?
- Hikkaduwa je přístupná po silnici z Kolomba nebo Matary. Také je možné využít letiště v rovněž nedaleké Galle.

4. Jaké jsou nejlepší pláže v Hikkaduwe?
- Hikkaduwa je známá svými krásnými plážemi, mezi nejlepší patří Coral Gardens, Narigama Beach, Hikkaduwa Beach či Dodanduwa Beach.

5. Co si mohu v Hikkaduwe vyzkoušet jako sportovní aktivity?
- V Hikkaduwe lze vyzkoušet mnoho sportovních aktivit jako je potápění, šnorchlování, surfing, plavání, rybaření nebo jízdu na horském kole.

6. Jaké jsou typické místní speciality?
- Místní specialitou je zejména mořská kuchyně, jako jsou ryby a mořské plody, např. krevety, krabi nebo ráčky, ale také třeba srílanské kari.

7. Jaké jsou nejbližší turistické atrakce?
- Nejbližší turistickou atrakcí je např. město Galle s jeho opevněnou částí a historickou atmosférou. Také stojí za návštěvu národní park Yala s mnoha druhy vysoké zvěře.

8. Jaké jsou cenové relace v oblasti potravin a ubytování?
- Ceny jsou v Hikkaduwe velmi přijatelné, za jídlo a ubytování platíte podobně jako jinde na Srí Lance, tedy od zhruba 10 USD na noc za jednodušší ubytování a 15-20 USD za osobu na den na jídlo a nápoje.


Počasí Srí Lanka Hikkaduwa


Srí Lanka je nádhernou zemí, která se nachází v jižní Asii na ostrově v Indickém oceánu. Toto místo se může pochlubit svými úžasnými plážemi, nádhernou přírodou a bohatou historií. Jednou z nejoblíbenějších destinací turistů je Hikkaduwa, kde panuje celoročně příjemné a teplé počasí.

Srí Lanka se nachází jižně od rovníku, a tak je zde klima tropické. Teploty se v průměru pohybují okolo 30°C, což znamená, že turisté zde mohou užívat celoročního slunce a tepla. Pokud přijedete do Srí Lanky v období monzunů, můžete se připravit na větší množství dešťů, ale i přesto je zde stále horko a vlhkost dosahuje vysokých hodnot.

Hikkaduwa se nachází na západním pobřeží Srí Lanky, které je oblíbenou turistickou destinací. V období od října do května je zde ideální počasí pro ty, kteří hledají slunce, teplo a moře. Teploty se pohybují okolo 30°C a voda v Indickém oceánu je příjemně teplá. V období od května do října je zde větší pravděpodobnost dešťů a vysoká vlhkost, ale i v této době se zde můžete těšit na teploty okolo 29°C.

V Hikkaduwa jsou pláže hlavním lákadlem turistů a jsou obklopeny palmami a křišťálově čistou vodou Indického oceánu. Pláže jsou v oblasti velmi široké a jsou vhodné pro relaxaci a opalování. Voda je zde ideální pro potápění a šnorchlování, jelikož se v ní nachází mnoho korálových útesů a různých druhů ryb.

I když Srí Lanka patří mezi turistické destinace, je zde stále možné najít klidná místa a kouty, kde se můžete v klidu věnovat svým zájmům. Hikkaduwa a celá Srí Lanka jsou zkrátka ideálním místem pro ty, kteří chtějí uniknout z civilizace a užít si trochu klidu a pohody.

Poznávací zájezdy po Srí Lance jsou k dispozici po celý rok, a tak si můžete plánovat svou cestu kdykoliv v průběhu roku. Pokud chcete jet do Hikkaduwy, nezapomeňte si sbalit krém na slunce, plavky a potřebné vybavení na koupání v moři. Ať již se rozhodnete kdy jet, Srí Lanka vás určitě nadchne svou krásou a jedinečností.


Letenka Srí Lanka Hikkaduwa


Srí Lanka je krásnou zemí, která se nachází v jižní Asii. Tento ostrovní stát je jedním z nejatraktivnějších turistických cílů v této části světa a nabízí mnoho zajímavých míst, která stojí za návštěvu.

Jedním z nejoblíbenějších turistických míst Srí Lanky je město Hikkaduwa. Toto město se nachází na západním pobřeží Srí Lanky a je známé svými krásnými plážemi, kde si mohou turisté užívat slunce, moře a pobyt v exotické atmosféře.

Pokud se rozhodnete navštívit Hikkaduwa, je dobré si dopředu zabezpečit letenku. Existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí lety do Srí Lanky s cílem Hikkaduwa. V závislosti na vašich preferencích a na rozpočtu, který máte k dispozici, můžete vybrat mezi různými typy letenek.

Pokud hledáte levné letenky do Hikkaduwa, můžete se podívat na nabídky nízkonákladových leteckých společností, jako je například AirAsia nebo Jetstar. Tyto společnosti nabízejí cenově přijatelné lety s výhodnými podmínkami.

Pokud hledáte nadstandardní služby a pohodlí, můžete zvolit nabídku tradičních leteckých společností, jako jsou Emirates, Qatar Airways nebo Singapore Airlines. Tyto společnosti nabízejí lety s vyšší úrovní služeb, jako jsou například lepší sedadla, stravování a podobně.

Při hledání letenky do Hikkaduwa je dobré si uvědomit, že cena letenky se může lišit v závislosti na sezóně. Pokud si chcete ušetřit nějaké peníze, můžete zvážit cestování mimo nejvytíženější období turistické sezóny.

Celkově platí, že Srí Lanka a Hikkaduwa jsou krásnými místy, která stojí za návštěvu. A protože letenka do této oblasti Asie není příliš drahá, stojí za to si tuto destinaci zařadit mezi své cestovní plány.


Dovolená Srí Lanka Hikkaduwa


Srí Lanka se stává stále populárnější destinací pro turisty, kteří hledají krásné pláže, exotický zážitek a zároveň kulturní zážitek. Hikkaduwa je jedno z nejkrásnějších míst na Srí Lance, které nabízí vše, co si turista může přát pro dokonalou dovolenou.

Hikkaduwa se nachází na jihozápadním pobřeží Srí Lanky a je známá svými bílými písečnými plážemi a průzračným mořem. Pláže jsou čisté a tiché, ideální pro ty, kteří chtějí utéct od shonu města a relaxovat v klidu. K dispozici jsou bungalovy, hotely a apartmány pro různé rozpočty a potřeby.

Pokud hledáte adrenalinové zážitky, můžete si pronajmout šnorchlovací nebo potápěčské vybavení a prozkoumat podmořský svět. Na mělčině kolem korálových útesů se budete moci potápět s pestrou a kuriózní faunou a flórou, jako jsou například barvití živočichové z rostlin, krevety pruhované jako hmyz a mnoho dalšího. Pokud nejste zkušení potápěči, můžete si v Hikkaduwe najmout lodě na prohlídku podmořských útesů.

Hikkaduwa má také mnoho kulturně důležitých památek, které si můžete prohlédnout. Návštěvníci mohou navštívit chrám Gangaramaya, který se nachází v centru města nebo si prohlédnout buddhistické jeskynní kláštery v těsné blízkosti.

Aby vaše dovolená byla kompletní, můžete ochutnat místní kuchyni v některé z mnoha restaurací v Hikkaduwe, které nabízí širokou škálu jídel na místní, indické a kontinentální úrovni.

Všimněte si, že turistická sezóna probíhá od listopadu do března, kdy jsou teploty mírné a průměrné denní teploty se pohybují kolem 25 ° C. V období srpna a září mohou být silné monzunové deště a vysoké vlny, což znamená, že možnosti pro vodní sporty jsou omezené.

V Hikkaduwe je mnoho příležitostí k pobytu a více než dost aktivit na pláži a kolem ní, desserou Si uděláte čas na poznávání pobřeží, tuto destinaci jistě velice oblibujete.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky