Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Kolumbie Islas del Rosario

Letenka Kolumbie Islas del Rosario


Kolumbie je země plná překvapení a kontrastů. Má nádherné horské oblasti, bohatou historii, úchvatné pláže a neuvěřitelnou faunu a flóru. Není divu, že turisté ze všech koutů světa se snaží navštívit tuto krásnou zemi. Jedním z nejpopulárnějších míst v této jihoamerické zemi jsou Islas del Rosario, souostroví tvořené tucty ostrovů a útesů, které se nacházejí v Karibiku. Toto krásné místo si získalo oblibu díky svým neobyčejným skvrnitým a korálovým riffům, které jsou malebnou kulisou pro křišťálově čisté vody, kde se snadno potápíte plavat nebo šnorchlovat.

Většina turistů, kteří plánují navštívit Islas del Rosario, vyráží z hlavního města Bogoty, kde lze zakoupit letenky do Cartageny.

Cartagena je krásné město nacházející se na pobřeží Karibského moře a nabízí zájemcům o dovolenou snadnou možnost dostat se na ostrovy Islas del Rosario. Let z Bogoty do Cartageny trvá pouhé 2 hodiny a lze si zakoupit levné letenky, ke kterým lze přistoupit přes vyhledávače.

Letecké společnosti, které létají z Bogoty do Cartageny, jsou většinou společnosti LATAM, Avianca a Viva Colombia. Pokud si zakoupíte letenku v předstihu nebo v období mimo turistickou sezónu, můžete levně letět z Bogoty do Cartageny.

Po přistání v Cartageně společnosti jako Jevelin Tour nebo Jet Boat Cartagena našim turistům nabízí přepravu na pláže Islas del Rosario. Kromě letu z Bogoty do Cartageny si můžete zakoupit také celý balíček zahrnující lodní dopravu, občerstvení a šnorchlování na ostrovech.

Islas del Rosario jsou opravdu unikátním místem na planetě, kde můžete vidět nejkrásnější a největší korálové riffová pole. Zde se můžete potápět a objevovat nejzajímavější faunu a flóru pod vodou. Pláže jsou tady opravdu nádherné s krásnými a jemnými plážemi a skvělým čistým mořským vzduchem. Ostrovy jsou vhodné na turistické výlety, odpočinek a relaxaci. Tím, že si zakoupíte letenku z Bogoty do Cartageny, dostanete se ke krásám Islas del Rosario a vychutnáte si velmi příjemnou dovolenou.


Ubytování Kolumbie Islas del Rosario


Kolumbie je známá svou nádhernou přírodou a nádhernými plážemi a břehy, a jedním z nejkrásnějších míst v zemi jsou Islas del Rosario, soubor 28 malých ostrovů na Karibském moři. Tyto ostrovy leží asi 100 kilometrů od Cartageny, jednoho z nejvýznamnějších turistických center Kolumbie, a nabízejí návštěvníkům neuvěřitelné možnosti pro odpočinek a relaxaci, koupání v nejjasnějším moři a pozorování nádherné přírody a fauny.

Jedním z nejdůležitějších faktorů pro návštěvníky Islas del Rosario je ubytování a v tomto tématu je tento článek zaměřen. Na ostrovech najdete několik ubytovacích možností, které splní jakékoli potřeby a preference.

Hotel Isla del Sol

Hotel Isla del Sol je jedním z nejvíce doporučovaných ubytování pro návštěvníky ostrovů. Tento hotel se nachází na ostrově Grande, který je největším ostrovem skupiny, a může ubytovat až 80 osob. Mají dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře a klimatizaci, takže budete ochlazeni během horkých dnů.

Hotel je také vybaven bazénem s výhledem na moře a pláž s lehátky a slunečníky pro hosty k odpočinku. Pokud jde o stravování, hotel má vlastní restauraci, kde se podávají tradiční kolumbijská jídla a jídla z mořských plodů.

Hotel Coralina Island

Hotel Coralina Island je další skvělou volbou ubytování v Islas del Rosario. Tento hotel se nachází na ostrově Larga, jednom z nejexkluzivnějších ostrovů v této oblasti. Hotel má pouze deset luxusních bungalovů, každý s krásným výhledem na moře a soukromou terasou.

Hotel má také plážový klub s lehátky a slunečníky pro hosty, a také restauraci s vynikajícími závody z mořských plodů a kolumbijské speciality. To je velká volba pro ty, kteří chtějí relaxovat a užívat si klidu a klidu.

Hotel San Pedro de Majagua

Hotel San Pedro de Majagua je možností pro ty, kteří hledají více aktivní prázdniny. Tento hotel se nachází na ostrově Grande a nabízí mnoho vodních sportů, jako jsou potápění, šnorchlování a plavání s delfíny.

Hotel má také krásnou a rozlehlou pláž a několik venkovních bazénů. Pokud jde o ubytování, hotel nabízí standardní dvoulůžkové pokoje s klimatizací. Hotel má také restauraci s kolumbijskými pokrmy a mořskými plody.

Takže pokud chystáte svoji návštěvu na Islas del Rosario, máte několik možností ubytování zajišťujících vaše pohodlí a relaxaci. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a užijte si krásnou přírodu Kolumbie.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kolumbie Islas del Rosario


Q: Jak se dostat na Islas del Rosario v Kolumbii?
A: Existují dvě možnosti jak se na Islas del Rosario dostat - buď lodí od přístavu v Cartageně, nebo letecky z Bogoty nebo Medellinu na letiště v Cartageně a odtud lodí.

Q: Co navštívit na Islas del Rosario?
A: Na ostrovech je mnoho aktivit, jako jsou potápěčské výlety ke koralovým útesům, relaxace na pláži, návštěvy muzea a turistických osad.

Q: Jaká je nejlepší doba k návštěvě Islas del Rosario?
A: Nejlepší doba na návštěvu Islas del Rosario je od ledna do března, kdy jsou nejlepší podmínky pro potápění a viditelnost vody.

Q: Jaký je průměrný rozpočet pro cestu na Islas del Rosario?
A: Průměrný rozpočet na cestu na Islas del Rosario se může lišit v závislosti na cestovním stylu, ale zahrnuje ubytování, potraviny, aktivity a cestování. Pro třídenní výlet se očekává průměrný rozpočet od $200 do $500 USD.

Q: Potřebuji vízum k návštěvě Islas del Rosario?
A: Pokud jste občanem USA, Kanady, Velké Británie či EU, nebudete potřebovat vízum k 90dennímu pobytu v Kolumbii.

Q: Jsou Islas del Rosario bezpečné pro turisty?
A: Islas del Rosario je bezpečné místo pro turisty, ale jako v každé turistické destinaci je důležité být obezřetný a věnovat pozornost svému okolí.

Q: Jaké jsou nejlepší pláže na Islas del Rosario?
A: Mezi nejlepší pláže na Islas del Rosario patří Playa Blanca, Playa Linda a Playa Coralina.

Q: Jaká je místní měna na Islas del Rosario?
A: Místní měnou na Islas del Rosario je kolumbijské peso.

Q: Co jíst na Islas del Rosario?
A: Na Islas del Rosario najdete širokou škálu místních plodů moře, jako jsou různé druhy ryb, krevety a mušle. Kromě toho jsou k dispozici i tradiční kolumbijské pokrmy jako jsou arepas a bandejas.

Q: Kde se ubytovat na Islas del Rosario?
A: Na Islas del Rosario jsou k dispozici různé typy ubytování - od luxusních letovisek po jednoduché bungalovy. Mezi nejoblíbenější patří Coralina Island, Isla del Pirata a San Pedro de Majagua.


Počasí Kolumbie Islas del Rosario


Islas del Rosario jsou skupinou ostrovů, které se nacházejí přibližně 35 kilometrů západně od města Cartagena v Kolumbii. Toto místo je velmi často navštěvováno turisty, kteří hledají bílé pláže, křišťálový moře a neuvěřitelnou přírodu.

Kdy navštívit Islas del Rosario?

Jelikož se Islas del Rosario nacházejí v tropické oblasti, jsou zde poměrně vysoké teploty. Nejlepší doba na návštěvu je v období mezi prosincem a květnem, kdy teploty dosahují přibližně 30 °C a srážky jsou minimální.
V období od června do listopadu je zde období dešťů, kvůli kterým mohou být ostrovy nepřístupné.

Jaké je počasí na Islas del Rosario?

Většinu roku na ostrovech denní teploty dosahují 30 °C, zatímco v noci klesají na přibližně 24 °C. V období dešťů jsou teploty nižší a srážky častější.

Co očekávat od počasí Islas del Rosario?

Islas del Rosario jsou obecně velmi slunnou oblastí a slunce bývá velmi intenzivní. Je proto velmi důležité mít sebou dostatek ochranného opalovacího krému a chránit se před přímým slunečním zářením. Díky tomu, že většina aktivit na ostrovech probíhá venku, je vhodné nosit lehké oblečení a pohodlné boty.

Závěr

Islas del Rosario jsou skvělým místem pro dovolenou v Kolumbii. Pokud chcete vychutnat přírodní krásy, slunce a křišťálově čisté moře, Islas del Rosario vám určitě nezklamou. Vzhledem k tomu, že počasí na ostrovech je velmi slunečné a teplé, je důležité být připraven a chránit se před přímým slunečním zářením.


Dovolená Kolumbie Islas del Rosario


Kolumbie je země, která nabízí návštěvníkům mnoho překrásných míst k návštěvě. Jedním z nejkrásnějších míst, které má Kolumbie k dispozici, jsou Islas del Rosario. Jsou to ostrovy ležící v Karibském moři a tvoří součást národního parku.

Islas del Rosario sestávají z 27 korálových ostrovů a jsou domovem mnoha druhů tropických ryb, korálů a dalších mořských živočichů. Tuto nedotčenou a křišťálově čistou vodu můžete prozkoumat potápěním nebo šnorchlováním. Během cesty můžete vidět i velryby, delfíny a jiná mořská zvířata.

Většina z ostrovů v Islas del Rosario je nedotčených a stále poskytuje krásné přírodní scenérie, která vám vezme dech. Když přijdete na jeden z ostrovů, můžete si užít plážové aktivity jako jsou vodní sporty, slunění a odpočívání na pláži. Na některých ostrovech jsou také malé obchůdky, kde si můžete koupit suvenýry nebo si dopřát chutné místní jídlo.

Kolem ostrovů existuje mnoho organizovaných turistických akcí, které vám umožní prozkoumat všechny krásné přírodní scenérie. Tyto akce zahrnují vodní lyžování, potápění, boaty, šnorchlování a mnoho dalších. Nabízejí také jednodenní a vícedenní výlety, které vám umožní prozkoumat krásy této oblasti a uniknout od lidnatého města.

Děti se mohou také užít vodní sporty nebo hry na pláži. Tato destinace poskytuje všem návštěvníkům zábavu pro celou rodinu.

Celý národní park Islas del Rosario se nachází jen asi 100 kilometrů od města Cartagena, což je hlavní turistické město v Kolumbii. To znamená, že při návštěvě této oblasti se dostanete také do tohoto autentického kolumbijského města a jeho historického centra. Kromě toho, v Kolumbii existuje mnoho dalších krásných míst, která si zaslouží návštěvu. Proto je Islas del Rosario ideální destinací pro ty, kteří hledají dovolenou plnou přírodních scenérií a zároveň pro ty, kteří chtějí nahlédnout do skutečného kolumbijského života.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky