Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Egypt Marsa Alam El Quseir

Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Marsa Alam El Quseir


Q: Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat z letiště v Marsa Alamu do El Quseiru?
A: Nejlepší způsob, jak se dostat z letiště v Marsa Alamu do El Quseiru, je taxíkem. Můžete také využít dopravu nabízenou hotelskými službami.

Q: Kde v Marsa Alamu a El Quseiru se dá najít dobré jídlo?
A: V Marsa Alamu a El Quseiru se najde spousta restaurací, kde se dá vynikající jídlo. Doporučujeme vám vyzkoušet místní speciality, jako jsou třeba různé druhy ryb a mořských plodů.

Q: Jaké jsou nejlepší pláže v oblasti Marsa Alamu a El Quseiru?
A: V oblasti Marsa Alamu a El Quseiru se nachází několik krásných pláží, jako jsou třeba pláži Abu Dabbab, Marsa Mubarak a El Quseir.

Q: Jaké aktivity můžete podniknout v Marsa Alamu a El Quseiru?
A: V Marsa Alamu a El Quseiru se můžete zapojit do různých aktivit, jako jsou třeba potápění, kitesurfing, windsurfing, jízda na kamelech a prohlídky historických památek.

Q: Jaké jsou nejlepší hotely v Marsa Alamu a El Quseiru?
A: V Marsa Alamu a El Quseiru je mnoho kvalitních hotelů, záleží na vašich preferencích a na vašem rozpočtu. Některé z nejlepších hotelů jsou třeba Novotel Marsa Alam, Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort a Steigenberger Coraya Beach.

Q: Jaký je nejlepší čas na návštěvu Marsa Alamu a El Quseiru?
A: Nejlepší čas na návštěvu Marsa Alamu a El Quseiru je v období od listopadu do března, kdy je teplota příjemná a voda je nejčistší. V létě může být velmi horko a voda pro někoho příliš teplá.

Q: Má se tam platit hotovostí nebo kartou?
A: Většina hotelů, restaurací a obchodů v Marsa Alamu a El Quseiru přijímají kreditní karty, ale je dobré mít u sebe vždy i hotovost.

Q: Jaký je cenový rozsah za jídlo a ubytování v této oblasti?
A: Ceny se liší podle typu ubytování a typu jídla, které si vyberete. Obecně platí, že v této oblasti jsou ceny nižší než v jiných turistických destinacích. Za základní ubytování můžete zaplatit od 20 do 50 USD za noc a za jídlo od 5 do 20 USD.

Q: Jaké jsou nejlepší místa pro potápění v oblasti Marsa Alamu a El Quseiru?
A: Oblast Marsa Alamu a El Quseiru je proslulá svými mořskými korálovými útesy a spoustou potápěčských lokalit. Mezi nejlepší místa patří třeba Shaab Samadai, Marsa Mubarak, Abu Dabbab a Elphinstone Reef.

Q: Musím se bát o svou bezpečnost při návštěvě Egypta?
A: Egypt byl v minulosti terčem několika teroristických útoků, ale bezpečnostní opatření v zemi byla posílena. Během pobytu v Egyptě je důležité dodržovat základní bezpečnostní opatření, jako je sledování aktuální situace v zemi, vyhýbat se velkým davům a místům, která jsou považována za riziková. Doporučujeme vám být obezřetní, ale nemusíte se bát o svou bezpečnost při návštěvě Marsa Alamu a El Quseiru.


Počasí Egypt Marsa Alam El Quseir


Egyptské letovisko Marsa Alam El Quseir nabízí svým návštěvníkům skvělé podmínky k odpočinku a relaxaci při příjemném pobytu u Rudého moře. Jedním z klíčových faktorů pro zajištění pohodového pobytu jsou i příznivé klimatické podmínky.

Počasí v Marsa Alam El Quseir se výrazně liší v závislosti na ročním období. V létě zde panuje horké a suché podnebí s teplotami stoupajícími i k 40°C. V zimě se teploty pohybují v rozmezí 20-25°C, což z této destinace dělá ideální místo pro zimní dovolenou.

Nejvhodnější období pro návštěvu Marsa Alam El Quseir jsou jaro a podzim, kdy se teploty pohybují příjemně okolo 30°C. V těchto měsících navíc není tak vysoká vlhkost vzduchu, nejsou zde tak časté písečné bouře a moře má ideální teplotu ke koupání. Díky těmto faktorům patří Marsa Alam El Quseir mezi oblíbené destinace pro potápěče, kteří zde mohou obdivovat pestrý podmořský život.

V zimě (prosinec až březen) zde může být moře chladnější, a proto se tuto dobu doporučuje spíše pro ty, kteří nechtějí trávit čas na pláži, ale chtějí si užít výlety do okolí a poznat místní kulturu a historii.

Při plánování návštěvy Marsa Alam El Quseir je důležité si uvědomit, že ceny v této oblasti se výrazně liší v závislosti na ročním období. Nejvyšší ceny bývají v období vánočních a novoročních svátků a také v době letních prázdnin. Naopak v zimě a v měsících mimo hlavní turistickou sezónu bývají ceny levnější, proto se tuto dobu více vyplatí z hlediska ekonomiky.

Celkově lze říci, že Marsa Alam El Quseir je báječnou destinací pro ty, kteří hledají příjemné počasí, krásné moře a fascinující podmořský svět. Doporučujeme však respektovat roční období a volit takovou dobu návštěvy, která bude odpovídat vašim požadavkům a přání.


Letenka Egypt Marsa Alam El Quseir


Egypt je země plná památek, tajemných legend a kouzelných míst. Pokud se chystáte na dovolenou v tomto krásném státě, doporučujeme navštívit město Marsa Alam, které se nachází na jižním pobřeží Dálného východu. Tento kousek Egypta je stále poměrně nedotčen masovou turistikou a nabízí tak neopakovatelnou atmosféru a charakter celého kraje. Když už se jednou rozhodnete pro letenku Egypt Marsa Alam El Quseir, určitě si připravte pečlivý plán, aby vám návštěva této oblasti zůstala v paměti na dlouho.

Marsa Alam je rybářský přístav, který se postupně rozvíjí v turistické centrum. Město je výchozím bodem pro skvělé potápěčské výlety, kde se můžete kochat velkolepým koloritem korálových útesů či pozorovat množství ryby v podvodní říši. V okolí se také nachází řada rušných uliček, kde se můžete kochat místními obchody, restauracemi a malými kavárnami. Pokud vám zřejmější výlety hovorí málo, můžete také navštívit úžasnou lagunu Abu Dabbab, která je oblíbená díky své bohaté fauně, zejména pak díky výskytu velkých mořských želv.

Pokud se však rozhodnete pro návštěvu hrází El Quseir, budete moci okusit ducha Egyptského funkčního středověku mnohem více než v jiných částech země. Mnoho budov tu stojí na místě, kde stály již před mnoha staletími a zatímco v Egyptsku mnohé turistické pozůstatky dnes působí trochu falsně, v El Quseir si budete moci připomenout, jaké zbytky z doby panování Mamluků nebo osmanské říše vlastně vypadají.

V neposlední řadě doporučujeme samozřejmě navštívit hrobku Tutenchamona, kterou můžete najít v městečku Luxor, jednom z nejvýznamnějších památkových complexů v celém Egyptě. Kombinace čarokrásné architektury, vzácných památek a atmosféry plné historie vám v Luxoru určitě udělají nezapomenutelný zážitek.

Když se však vydáte na cestu z Marsa Alam do El Quseir jižním pobřežím, budete moci ucítit touhu po poznání, kterou v obou těchto městech lze najít. A navíc si můžete být jisti, že vaše letenka Egypt Marsa Alam El Quseir bude znamenat cestu do jednoho z nejkrásnějších a nejneopakovatelných míst na celém světě.


Ubytování Egypt Marsa Alam El Quseir


Egypt je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů na světě a Marsa Alam se stala jednou z nejvyhledávanějších destinací v této oblasti. Jedno z míst, kde si můžete užít svůj pobyt v Egyptě je El Quseir, obec v blízkosti Marsa Alam. Zde se nacházejí různé druhy ubytování, které nabízejí turistům pohodlí a komfort.

V El Quseir najdete jak luxusní rezorty s plným sevřením, tak i cenově dostupná ubytování. Mnoho hotelů nabízí možnost all-inclusive, což je ideální pro ty, kteří chtějí strávit maximální čas u hotelového bazénu nebo u moře.

Při výběru ubytování si můžete vybrat z pokojů s jedním nebo více lůžky. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizorem a vysokorychlostním připojením k internetu. Některá ubytování mají také vlastní balkon nebo terasu s výhledem na moře.

Rezorty v El Quseir nabízejí mnoho aktivit a zážitků pro turisty. Některé z možností zahrnují potápění, plachtění na windsurfingu, projížďky na koni, vodní parky a mnoho dalšího.

V mnoha restauracích v El Quseir si můžete vychutnat jídla místní kuchyně nebo mezinárodní speciality. Obzvláště populární je lokalita blízkosti přístavu, kde můžete ochutnat čerstvé ryby a mořské plody.

Pokud hledáte klid a soukromí, privátní vily jsou ideální volbou. Tyto vily jsou vybaveny vším, co potřebujete pro pohodlný pobyt, jako jsou kuchyňské potřeby, pračka a vlastní bazén.

Celkově lze říci, že El Quseir nabízí velké množství možností pro turisty, kteří hledají pohodlné a luxusní ubytování v Egyptě. Ať už zvolíte pobyt v luxusním resortu nebo v soukromé vile, budete si užívat nádherné výhledy na moře, skvělé jídlo a vysoký standard služeb.


Dovolená Egypt Marsa Alam El Quseir


Egypt je jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou a to z mnoha důvodů. Egypt nabízí krásné pláže, historické památky a mimořádné zážitky jako potápění se s korálovými útesy, kitení či jízdou na velbloudovi. Jedním z méně známých míst v Egyptě je Marsa Alam, což je město na pobřeží Rudého moře, které se nachází poblíž El Quseiru.

Marsa Alam je ideálním místem pro ty, kteří chtějí relaxovat na pláži, ale také pro ty, kteří chtějí zažít dobrodružství s potápěním. Město je velmi klidné a odpočinkové, s nekonečnými písečnými plážemi a čistými vodami Rudého moře. Na plážích se můžete natáhnout na slunci, číst knihu nebo se věnovat vodním sportům, jako je například windsurfing nebo kitesurfing.

Potápění je v Marsa Alam také velmi oblíbené, díky svému úžasnému podmořskému světu. Město je známé svými korálovými útesy a množstvím druhů tropických ryb a dalších zvířat pod vodou. Pokud máte zájem o potápění, nabízí se zde mnoho výletů a možností, které vám mohou umožnit vidět některé z nejkrásnějších míst pod vodou Rudého moře.

Další věcí, kterou si v Marsa Alam můžete užít, je kultura a historie. V blízkosti Marsa Alam se nachází město El Quseir, kde najdete některé z nejstarších historických památek v Egyptě. Mezi nejoblíbenější patří zdejší muslimská svatyně a hrad.

Pokud plánujete návštěvu Egypta a hledáte klidnou a odpočinkovou dovolenou, zvažte návštěvu města Marsa Alam. Toto město nabízí krásné pláže, příležitosti k potápění a mnoho historických památek. A díky své poloze na pobřeží Rudého moře si můžete užít krásné počasí a teplé sluneční paprsky.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky