Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Dominikánská republika Isla Saona

Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Isla Saona


1. Co je Isla Saona?
Isla Saona je ostrov nacházející se v Karibiku, patřící k Dominikánské republice a je oblíbeným turistickým místem.

2. Jak se na Isla Saona dostanu?
Nejlépe se na Isla Saona dostanete lodí ze sousedního města Bayahibe nebo Punta Cany.

3. Jaká je délka plavby na Isla Saona?
Délka plavby na Isla Saona z Bayahibe trvá přibližně 45 minut. Z Punta Cany to záleží na rychlosti lodě, ale obvykle to trvá od 1,5 do 2 hodin.

4. Co si vzít na Isla Saona?
Doporučujeme vzít si plavky, ručník, sluneční brýle, opalovací krém s vysokým faktorem a pití. Pokud bude plánována celodenní exkurze, pak i občerstvení.

5. Co na Isla Saona udělat?
Na Isla Saona si můžete relaxovat na pláži, koupit si něco k jídlu a pít nápoje v plážových barech, jezdit bambusovými čluny, potápět se a šnorchlovat, projít se po ostrově a prozkoumat tamní přírodu.

6. Kdy je nejlepší navštívit Isla Saona?
Nejlepší měsíce pro návštěvu Isla Saona jsou od listopadu do dubna, kdy je nejméně deštivých dnů a teploty jsou příjemné. V létě je velmi horko a mohou být časté bouřky.

7. Jaká je cena pro vstup na Isla Saona?
Cena vstupu na Isla Saona závisí na způsobu, jakým se na ostrov dostanete, ale obvykle se pohybuje mezi 40 až 100 dolarů.

8. Potřebuji vízum pro vstup na Isla Saona?
Občané České republiky a Slovenska nepotřebují vízum pro vstup na Isla Saona, pokud pobývají na ostrově méně než 90 dnů.

9. Jaké jsou nejlepší pláže na Isla Saona?
Nejlepší pláže na Isla Saona jsou Playa Palmilla, Playa del Este, Playa Canto de la Playa a Playa Saona.

10. Jaké jsou nejlepší hotely na Isla Saona?
Na Isla Saona najdete především menší hotely a bungalovy. Mezi ty nejlepší patří Casa de Campo Resort and Villas, Saona Lodge, Paraiso Caño Hondo a Dreams Dominicus La Romana.


Dovolená Dominikánská republika Isla Saona


Dominikánská republika je jedním z nejoblíbenějších turistických destinací v Karibiku a její nejkrásnější ostrov je bezesporu Isla Saona. Leží na jihu země, nedaleko od většího ostrova La Romana.

Isla Saona je dobře známa svými krásnými bílými plážemi a jasně modrými vodami. Nedávná rekonstrukce infrastruktury této oblasti znamená, že i přes velké množství návštěvníků se zachovala jeho původní krása. Populární zábava zahrnuje potápění, šnorchlování, rybolov a jízdu na lodích.

Pro ty, kteří preferují odpočinek na pláži, jsou tu samozřejmě nekonečné možnosti pro relaxaci, stejně jako procházky po barevném pobřeží a pozorování místních rybářů při práci.

Většina návštěvníků sahá po oblíbené lodi a vyráží tou nejznámější turistickou trasou, kde se potkávají s želvami, řasami a jinými místními druhy zvířat. Výlet na Isla Saona však může nabídnout mnohem více.

Nejlepší způsob, jak prozkoumat Isla Saona, je pobyt v resortové oblasti na samotném ostrově. Tyto hotely obvykle nabízejí soukromé pláže, místa pro šnorchlování a mnoho dalších zábavných aktivit. Návštěvníci se také mohou projít po plážích, kde jsou zachovány pozůstatky tří plavidel ztroskotaných v 20. století, až do vzdálené oblasti ve vnitrozemí v blízkosti lokality Mano Juan.

Nakonec je dobré si pamatovat, že na Isla Saona se mohou vyskytnout ještě netknuté oblasti, které ještě nebyly objeveny turisty. Pokud máte rádi dobrodružství, může být cesta do těchto oblastí tou pravou volbou.

Celkově řečeno, Isla Saona je krásná, exotická a nezapomenutelná destinace a rozhodně stojí za návštěvu, zejména pro milovníky přírody a nádherných pláží.


Počasí Dominikánská republika Isla Saona


Dominikánská republika je krásná země okouzlující své návštěvníky svou tropickou přírodou a bohatým kulturním dědictvím. Jedním z jejích nejvíce fascinujících míst je Isla Saona, ostrov s písečnými plážemi, tyrkysovými vodami a bujnou vegetací.

Počasí na Isla Saona je typické pro tropickou oblast s vyšší vlhkostí a vysokými teplotami po celý rok. Průměrná teplota během dne se pohybuje kolem 30 °C a v noci klesne na 22-24 °C. Nejvyšší teploty jsou zaznamenávány v červenci a srpnu, kdy může teplota dosáhnout až 35 °C, zatímco nejnižší teploty jsou v lednu a únoru, kdy se teplota může snížit na 20-22 °C.

Isla Saona bývá obvykle velmi slunečná a jasná, přesto ale během léta mohou být večery trochu bouřlivé. Déšť se vyskytuje obvykle od května do října a může být velmi intenzivní a krátkodobý. Tropické deště přinášejí krátké silné bouřky, zejména v období od srpna do října, kdy bývá nejvíce srážek. Po bouřce většinou následuje opět slunce. Nicméně, vzhledem k tomu, že se Isla Saona nachází v Karibiku, je obvykle nejlepší čas na návštěvu od prosince do března.

Nejlepší pláže na Isla Saona jsou Playa del Este, která se nachází na východním pobřeží a Playa de las Palmillas, kde najdete křišťálově čistou vodu a bílý písek. U této pláže se také nachází mnoho podmořských jeskyní a korálových útesů.

Isla Saona je bezesporu krásným místem, které stojí za návštěvu. Pokud se chystáte na návštěvu, mějte na paměti, že roční období ovlivňuje počasí, ale i tak se můžete těšit na slunné a horké dny a vodu ideální k prozkoumávání podmořského života.


Ubytování Dominikánská republika Isla Saona


Isla Saona je ostrov, který se nachází v Karibiku, patří pod Dominikánskou republiku a je oblíbeným turistickým cílem. Ostrov je dlouhý 22 kilometrů a jeho největší šířka dosahuje 5 kilometrů. Je obklopený průzračně čistým mořem a bílými písečnými plážemi, což je ideální destinace pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou na tropickém ostrově.

Na ostrově Isla Saona nejsou velká města ani vesnice, ale jsou zde malé plážové osady, které nabízejí ubytování pro turisty. Tyto osady jsou ideální pro ty, kteří chtějí zažít autentický kus Dominikánské republiky. Většinou se jedná o malé bungalovy nebo chatky, které jsou postaveny přímo na pláži, což umožňuje návštěvníkům hned ráno vstát a být přímo na pláži. Ubytování na Isla Saona je ideální pro ty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou mimo hluk a shon velkoměsta.

Existuje několik možností, jak rezervovat ubytování na Isla Saona. Nejlepší je provést rezervaci předem prostřednictvím internetu. Většina osad nabízí online rezervační formuláře, které umožňují snadnou a pohodlnou rezervaci ubytování. Další možností je pak najít si vhodné ubytování na místě při příjezdu na ostrov.

Ceny ubytování na Isla Saona se liší v závislosti na kvalitě a vybavení osady. Běžně jsou ceny těchto ubytování celkově dostupné a zřetelně převažují nad jinými turistickými destinacemi na Karibských ostrovech.

Pokud se rozhodnete pro dovolenou na Isla Saona, určitě nebudete litovat. Ostrov nabízí krásnou krajinu, klid a pohodu, stejně jako mnoho možností na výlety a aktivity včetně potápění, plachtění, rybolovu a horských výletů. Pokud hledáte autentickou a klidnou dovolenou v Karibiku, Isla Saona by mohla být ideálním místem pro vás a vaše rodinu.


Letenka Dominikánská republika Isla Saona


Dominikánská republika je země, která si získává srdce turistů po celém světě. Jde o ideální destinaci pro dovolenou plnou slunce, písku a moře. Mezi mnoha oblíbenými místy, která turisté navštěvují, patří i ostrov Isla Saona. Pokud plánujete cestu do této části světa, letenka do Dominikánské republiky je pro vás téměř nezbytností.

Isla Saona se nachází na jihovýchodě Dominikánské republiky a je jedním z mála míst, kde je možné si užít nádherné pláže s jemným pískem a azurově modré moře. Tento ostrov je také domovem mnoha druhů flóry a fauny. Mezi nejznámější druhy patří želvy a krokodýli.

Když se chystáte na Isla Saona, je nejlepší způsob, jak se tam dostat, letecky. Z letiště Punta Cana se můžete dostat na Isla Saona během jedné hodiny a deseti minut letu. Pokud letíte z jiné části země, nebo z blízké Karibiky, dojedete sem do 2 hodin letu. Obvykle se nabízí několik možností letů za den, což je ideální, pokud plánujete na Isla Saona strávit celý den.

Letecká společnost, která nabízí lety do Dominikánské republiky, je například American Airlines nebo Delta Air Lines, nicméně je více doporučených letových společností, pokud cestujete z Evropy nebo Asie. Nejlepší způsob, jak najít levné letenky do Dominikánské republiky, je hledat výhodné nabídky na internetu nebo se obrátit na cestovní kancelář, která se specializuje na lety do této části světa. Zde můžete najít nejvyšší kvalitu a garantovanou dostupnost letenek, aby váš pobyt byl co nejpříjemnější.

Cesta na Isla Saona vám zaručí nezapomenutelný zážitek s dokonalým mixem exotické přírody a luxusních pláží. Určitě se zde budete cítit jako v ráji a nebudete litovat rozhodnutí využít letenky do Dominikánské republiky a navštívit tento krásný ostrov.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky