Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Dánsko Varde

Ubytování Dánsko Varde


Dánsko je země, která je spojená s příjemnou atmosférou, klidem a přátelskými obyvateli. Pokud se chystáte na cestu do Dánska a hledáte ubytování, jednou z možností může být město Varde.

Varde se nachází v jihozápadní části Dánska a je obklopeno nádhernou přírodou, zelenými lesy a nádhernými plážemi. Město nabízí mnoho krásných památek a atrakcí.

Pro ubytování v tomto malebném dánském městečku jsou k dispozici různé možnosti. Mezi nejčastěji využívané patří hotely, penziony a apartmány. Pokud hledáte levné ubytování, určitě najdete hostely, kde se můžete ubytovat za velmi rozumné ceny.

Hotel Varde

Hlavní přístupovou cestou do Varde je dálnice E20, a hned v jeho okolí je umístěn jeden z nejlepších hotelů – Hotel Varde. Je tu mnoho důvodů proč si vybrat tento hotel. Nachází se pouhých 5 minut jízdy od centra města, nabízí moderní pokoje s klimatizací a TV, internetové připojení zdarma a v nejvyšších patrech je zaručena krásná a neomezená přírodní výhled. Pro děti je k dispozici dětská herna, venkovní hřiště a vnitřní bazén.

Penzion Varde

Penzion Varde se nachází v klidné a malebné části města, jen pár minut od nákupního centra a 15 minut pěšky od centra města. Penzion má jedenáct pokojů s výhledy do okolí, včetně čtyř luxusních pokojů. K dispozici jsou také dvě křídla, kde jsou umístěny jednodušší pokoje za nižší ceny. Penzion Varde nabízí sluneční terasu, restauraci a soukromé parkoviště.

Apartmány Varde

Apartmány Varde jsou velmi oblíbenou možností ubytování v městečku Varde. Jsou k dispozici celkem 14 luxusních a moderních apartmánů s 1 až 3 ložnicemi, nacházející se v samém srdci města. Apartmány mají plně vybavenou kuchyni, prostorný obývací pokoj a jídelní stůl. Přijďte a užijte si pohodlný a příjemný pobyt s výhledem na město.

V Varde si můžete také vypůjčit apartmán nebo chatu, pokud preferujete větší soukromí a více prostoru. Spousta apartmánů a chatek nabízí krásné výhledy do okolí, bazén, saunu a grilování pod širým nebem.

Celkově lze říci, že ubytování v Dánsku není levné, ale v případě, že si vyberete správný typ ubytování, můžete si užít skvělý a pohodlný pobyt s výhledy na krásnou Dánskou krajinu. Pokud se rozhodnete navštívit město Varde, neváhejte a zarezervujte si ubytování co nejdříve - ať už to bude Hotel Varde, Penzion Varde nebo Apartmány Varde.


Letenka Dánsko Varde


Letenka Dánsko Varde – Užijte si přírodu a klid v malebných přímořských městech

Dánsko je zemí se zvláštním kouzlem a jedinečnosti. I když je známé spíše jako země Vikingů a malých sirenek, nabízí Dánsko mnoho jiných věcí, které stojí za návštěvu. Jedním z nejlepších způsobů, jak poznat tuto krásnou zemi, je cestování. A pokud hledáte ideální cíl pro vaši další křižovatku, městečko Varde by mohlo být pro vás správné místo. Navíc je to z Varde do České republiky jen kousek letadlem.

Varde je malebné město nacházející se v západní části Dánska, v regionu Jižního Jutsku, poblíž pobřeží Severního moře. Varde je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu, když se chtějí trochu odpojit od shonu velkoměsta. Toto krásné město nabízí úžasné přírodní scenérie, čisté pláže, romantické lesy a evokativní historii.

Historie města sahá až do 12. století, kdy byla oblast dnes nazývaná Varde součástí dánského království. Mezi nejzajímavější památky, které lze v Varde navštívit, patří Katedrála Sv. Jakuba, unikátní, gotická katedrála postavená ve 13. století. V blízkosti katedrály se nachází také muzeum města Varde, které uchovává bohatou sbírku artefaktů, historických předmětů a uměleckých děl.

Jedním z hlavních důvodů, proč si vybrat Varde jako váš další cíl, je však okolní krajina a příroda. Nejlepší způsob, jak objevit krásu Varde je například obkroužit krásné písečné pláže jako třeba Nymindegab nebo Henne Strand. Tato pobřeží nabízejí nádherné výhledy na mořské pobřeží, západ slunce a romantické lesy v pozadí. Pokud máte rádi vodní sporty, můžete si také předobjednat surfařskou výbavu nebo kajak a vydávat se na kajakování po místních jezerech nebo pobřeží.

Varde rovněž nabízí řadu cyklistických tras a pěších stezek, díky nimž se můžete projít malebnými lesy a vychutnat si krásný výhled na okolní krajinu. Pokud navštívíte Varde v letních měsících, budete mít možnost zažít jeden z největších kulturních akcí v regionu, zvaný “Varde Sommerfestival”. Tentýž festival nabízí nejen výborné jídlo, ale také krásné koncerty, taneční představení a další kulturní akce.

A co letenky do Varde? Ty si můžete zakoupit například na webu letiště ve Varde. Letiště je pouze pár kilometrů od centra města. Z Prahy do Varde létají některá přímá spojení, jako například SAS Scandinavian Airlines, s mezipřistáním například v Kodani. Tak neváhejte a vydejte se na dobrodružství do krásného Varde.


Počasí Dánsko Varde


Dánsko, které se nachází v severní Evropě, má vlivem své polohy poměrně chladné klima. Město Varde, které se nachází na západním pobřeží Dánska, není v tomto ohledu výjimkou.

Průměrná teplota v létě se pohybuje kolem 18-20 °C. V období zimy se můžete připravit na průměrné teploty kolem 0 °C. Průměrná roční srážková úroveň v oblasti Varde se pohybuje kolem 800 mm.

Nejlepší období pro návštěvu Varde je v létě, kdy se můžete těšit na příjemné slunečné počasí. Většina lidí si v této době užívá koupání v moři a spoustu dalších venkovních aktivit. Na druhou stranu, pokud jste výlet plánovali spíše na podzim nebo v zimě, můžete si užít malebné scenérie, krásné pláže a další turistické atrakce.

V Varde se však může vyskytnout také deštivé počasí, takže berte na vědomí, že byste měli být připraveni na nepříznivé podmínky po celý rok. Na druhou stranu, díky vhodnému oblečení a plánu výletu, si můžete užít krásy tohoto místa i při nestandardních podmínkách.

Celkově lze říci, že počasí v Dánsku a v oblasti Varde je velmi proměnlivé. Pokud chcete užít maximum z tohoto místa bez ohledu na to, kdy přijedete, je dobré si s sebou vzít odolné oblečení a být připraveni na jakékoli počasí.


Dovolená Dánsko Varde


Dánsko je krásná země plná památek a přírodních krás, které nabízejí nezapomenutelnou dovolenou. Jedním z mnoha kouzelných míst, kam se určitě vyplatí vyrazit, je město Varde. Toto město se nachází na západním pobřeží poloostrova Jutsko a je centrem několika místních atrakcí.

Pokud si chcete dopřát nezapomenutelnou dovolenou plnou dobrodružství a krásných památek, přestaňte přemýšlet a okamžitě vyrazte do Varde. Zadýcháte se na krásných plážích, užijete si jízdu na kole a potkáte zde nezapomenutelné a přátelské lidi.

Pokud se zrovna nechystáte koupání, můžete si jít prohlédnout nedaleké hrady, jako například Blåvandshuk Fyr nebo Varde Kaserne. Tyto hrady mají velmi bohatou historii, která se odráží v každém detailu. Téměř každá budova má svou vlastní historii, která je plná romantiky a krásy.

Druhou možností, jak si užít zdejší kouzla, je navštívit některá z muzeí. Například Muzeum města Varde, které se nachází ve starém obytném domě z počátku 20. století. Právě zde si můžete prohlédnout historické předměty z města a dozvědět se o zdejší tradici a kultuře.

Pokud se při vaší cestě Ve Varde chcete více ponořit do místní kuchyně, určitě byste si měli dopřát některou z místních specialit. Dánská kuchyně je složitá a je plná ryb, vepřového a slaniny. Určitě byste neměli opominout některou z rybích specialit, jako je například dánský smørrebrød nebo røget ål.

Když přijedete do Varde, určitě si užijete nejen krásnou přírodu a historické památky, ale také atmosféru města, která je plná energie a optimismu. Tato atmosféra vás rozhodně ucítíme a určitě vám zde zůstanou nezapomenutelné vzpomínky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dánsko Varde


Např.:

1. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat do Varde?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat do Varde, je letadlem na letiště Billund, které se nachází asi 50 minut jízdy od Varde.

2. Jaké jsou nejlepší místa k návštěvě v Varde?
Odpověď: Mezi nejlepší místa k návštěvě v Varde patří Varde Museum, park Ølgod, národní park Wadden Sea a další.

3. Kde si můžu půjčit kolo v Varde?
Odpověď: V Varde jsou k dispozici půjčovny kol jako např. Vejers cykler, Gredstedbro Cykler a další.

4. Jaké jsou nejlepší restaurace v Varde?
Odpověď: Mezi nejlepší restaurace v Varde patří Hotel Arnbjerg Restaurant, Restaurant Flammen, Restaurant Bryghia a další.

5. Jaké jsou nejlepší pláže v Varde?
Odpověď: Mezi nejlepší pláže v Varde patří pláž Blåvand, pláž Henne Strand a další.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky