Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Burkina Faso Dů Game Reserve

Počasí Burkina Faso Dů Game Reserve


Burkina Faso je země v západní Africe s tropickým podnebím a velmi malým množstvím srážek v průběhu roku. Dů Game Reserve, největší přírodní rezervace v zemi, se nachází na severu a je domovem pro různé druhy zvířat, jako jsou sloni, gazely a krokodýli.

Během suché sezóny, která trvá od listopadu do května, se teploty mohou dostat až k 40 °C. V noci klesají teploty minimálně o 10 až 15 stupňů. Vlhkost vzduchu je během této doby velmi nízká, což usnadňuje přežívání zvířatům v této oblasti. Když se začnou objevovat první deště v červnu, teploty klesají a vlhkost vzduchu se zvyšuje na asi 70 %. Toto období, které trvá až do října, je obdobím dešťů a vegetace v této oblasti začíná růst.

V průběhu roku jsou srážky v této oblasti velmi nízké, obvykle pod 600 mm ročně. Deště jsou velmi vzácné během suché sezóny a vyskytují se pouze několikrát během tohoto období. Během období dešťů, obvykle v červnu, srpnu a září, může spadnout až 800 mm srážek.

Burkina Faso a Dů Game Reserve jsou tedy nejlepší navštívit v době dešťů, kdy můžete vidět, jak se fauna a flora oblasti probouzí k životu. Během suché sezóny je návštěva této oblasti velmi obtížná, protože jsou zde kriticky nízké zdroje vody a teploty dosahují extrémních hodnot.

Navštívení Dů Game Reserve je jednou z nejlepších možností jak objevit krásy široké zvířecí říše v srdci Afriky. Ať už se rozhodnete navštívit během suché sezóny, kdy můžete prolézt pouště a semen konzumujících stromů, nebo během období dešťů, kdy se zde rozmáhá život a chrlení říček, zážitkem v této oblasti nebudete zklamáni.


Letenka Burkina Faso Dů Game Reserve


Burkina Faso Dů Game Reserve je úžasný kus přírody, který si rozhodně zaslouží pozornost. Tato divoká rezervace se nachází v jihozápadní části Burkiny Faso, a nabízí nejen neuvěřitelnou přírodní scenérii, ale i možnost vidět mnoho druhů zvířat, která nelze vidět v jiných částech světa.

Pokud se rozhodnete navštívit Burkina Faso Dů Game Reserve, první věcí, kterou musíte udělat, je získat letenky. Mějte na paměti, že letenky mohou být poněkud drahé, protože Burkina Faso není nejčastější turistickou destinací. Nicméně, pokud si dáte práci a budete hledat, můžete najít letenky za rozumné ceny.

Jakmile dorazíte do Bobo-Dioulasso, města, které je bránou k Burkina Faso Dů Game Reserve, musíte si najmout vodícího. Bez jednoho byste si v této divočině nevěděli rady. Vodící vám nejen ukáže, co máte vidět, ale také vám poskytne užitečné informace o zvířatech a vegetaci v rezervaci.

Při cestě po rezervaci budete moci vidět slony, antilopy, lvy, gepardy a mnoho dalších druhů zvířat v jejich přirozeném prostředí. Můžete si také prohlédnout řadu sopečných jezer, která se nacházejí v této oblasti. Rezervace je jedinečná, protože zde můžete vidět mnoho druhů zvířat, které jinde nejsou běžné.

Pokud jste v přírodě člověkem, který má rád dobrodružství a chce vidět něco neobvyklého, Burkina Faso Dů Game Reserve je pro vás tím pravým místem. Rezervace nabízí nejen neuvěřitelnou přírodu, ale také jedinečné zážitky a možnost vidět mnoho druhů zvířat, která neexistují nikde jinde na světě.

Tak neváhejte, nakupte si letenky, a vydejte se na dobrodružství svého života do Burkina Faso Dů Game Reserve!


Dovolená Burkina Faso Dů Game Reserve


Burkina Faso je země v Západní Africe, která nabízí nejen kulturní zážitky a zajímavé památky, ale také jedinečné přírodní krásy. Dů Game Reserve je jedno z míst, které si nenechte ujít během své dovolené v této zemi.

Dů Game Reserve se nachází na jihovýchod od hlavního města Ouagadougou a rozkládá se na ploše 304 km². Tato oblast je známá pro svou přírodní krásu a rozmanitost živočišné říše. Zdejší krajina je tvořena savanami, bažinami a lesy, což poskytuje různorodé prostředí pro zvířata.

Na území Dů Game Reserve můžete vidět mnoho druhů zvířat včetně slonů, zebříků, gazel, antilop, divokých prasat, levhartů, hyen, krokodýlů a mnoho dalších. Pro ty, kdo mají zájem o ptactvo, je zde více než 150 různých druhů ptáků v oblasti.

Je možné si objednat průvodce a zajistit si safari prohlídku parku. Průvodce vám pomůže najít nejlepší místa k pozorování zvířat. Existují dvě základní možnosti pro tour – pěší a motorizované. Během pěší prohlídky se dostanete blíž k zvířatům a můžete si nechat všechny pěkné okamžiky na parku vychutnat v klidu a bez shonu. Během motorizované prohlídky budete mít možnost projet si větší plochu zvířecí rezervace.

Kromě safari se zde také konají další aktivity, jako je jízda na koni, vodní sporty a jízda na kole v nádherné krajině. Pokud máte rádi kempování, můžete si pronajmout kempovací zařízení a užívat si klidné noci pod hvězdami.

Obecně platí, že nejlepší doba pro navštívení Dů Game Reserve je během suchého období od listopadu do března, kdy se zvířata shromažďují kolem vodních zdrojů. Pokud si chcete užít ještě více zážitků, zajistěte si průvodce a naučte se o místních zvířatech co nejvíce. V každém případě před návštěvou zkontrolujte víza, vakcinace a místní podmínky, abyste mohli cestovat bez omezujících faktorů.

Dů Game Reserve je skvělým místem pro ty, kteří chtějí zažít nevšední dovolenou v Africe. Krása a množství zvířat v této oblasti je opravdu úžasné a jedinečné. Jestliže hledáte kulturní a přírodní zážitky, je Burkina Faso tím pravým místem pro vás.


Nejčastější dotazy a odpovědi Burkina Faso Dů Game Reserve


1) Jaké zvířata mohu vidět v Burkina Faso Dů Game Reserve?
- V rezervaci můžete vidět například slony, lvy, gepardy, gorily a různé druhy opic.

2) Jak se dostanu do Burkina Faso Dů Game Reserve?
- Rezervace se nachází v západní Africe, ve státě Burkina Faso. Nejbližší letiště je v Ouagadougou, odkud je možné si pronajmout auto nebo využít služeb místních cestovních kanceláří.

3) Jaké jsou ceny vstupného do Burkina Faso Dů Game Reserve?
- Ceny vstupného jsou různé v závislosti na délce pobytu a počtu lidí. Nejlepší je kontaktovat přímo rezervaci nebo místní cestovní kancelář pro více informací.

4) Existují možnosti ubytování v rezervaci?
- Ano, v rezervaci jsou k dispozici různé druhy ubytování včetně stanů, chat a bungalovů.

5) Můžu vstoupit samostatně do rezervace, nebo musím využít průvodce?
- Vstup do rezervace je možný pouze s průvodcem, který vám poskytne informace o zvířatech a ochraně přírody. Je to zároveň bezpečnější způsob návštěvy rezervace.


Ubytování Burkina Faso Dů Game Reserve


Burkina Faso je malá země nacházející se v Západní Africe. Tato země není tak známá jako její sousedé jako je Ghana, Pobřeží slonoviny nebo Senegal, ale přesto nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých míst k zhlédnutí. Jedno z nejoblíbenějších míst mezi turisty v Burkina Faso je Dů Game Reserve - chráněné území, kde mohou návštěvníci vidět řadu afrických zvířat.

Pokud plánujete návštěvu Dů Game Reserve, jednou z důležitých věcí, kterou musíte zvážit, je ubytování. Naštěstí vám tato rezervace nabízí několik možností, o kterých si můžete přečíst níže.

Camping

Pokud máte rádi dobrodružství a opravdu chcete zažít divokou přírodu, můžete zůstat v kempu v Dů Game Reserve. Na místě je k dispozici několik stanů, které poskytují dostatek prostoru pro až 4 osoby. Tento druh ubytování je ideální pro ty, kteří chtějí zažít africkou zvěř zblízka, ale nechtějí utrácet příliš mnoho peněz.

Lodges

Pro ty, kteří hledají více pohodlí, jsou v Dů Game Reserve také k dispozici několik lodgeů. Tyto ubytovací zařízení poskytují výhled na savanu a mohou pojmout až 4 osoby v jednom pokoji. Většina lodgeů má vlastní koupelnu, klimatizaci a další moderní vybavení.

Bungalovy

Další možností jsou bungalovy. Tyto budovy jsou na okraji savany a nabízejí výhled na nádhernou krajinu Burkina Faso. Bungalovy jsou vhodné pro větší rodiny nebo skupiny a lze je pronajmout i na delší údobí. Většina bungalovů má vybavení jako klimatizaci, vlastní koupelnu a balkon.

Všechny tyto typy ubytování jsou k dispozici v Dů Game Reserve a mají společné to, že poskytují návštěvníkům možnost přiblížit se africké přírodě. Takže pokud cestujete do Burkina Faso a chcete navštívit Dů Game Reserve, můžete mít jistotu, že najdete vhodné ubytování pro svou návštěvu.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky