Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Brazílie Paraty

Dovolená Brazílie Paraty


Brazílie je země s nádhernou a rozmanitou krajinou, která přitahuje turisty z celého světa. Jedním z nejkrásnějších míst, které stojí za návštěvu, je malé přístavní město Paraty. Nachází se na jihozápadě státu Rio de Janeiro a je známé svými krásnými plážemi, historickým centrem a přátelskými místními obyvateli.

Svůj pobyt můžete začít procházkou historickým centrem města, které je plné starých budov a památek, po kterých se snadno pozná, že Paraty bývalo důležitým městem za dob Brazilského císařství. Můžete navštívit kostel Nossa Senhora dos Remédios nebo se projít po uličkách plných uměleckých dílen.

Víkendový trh je také zajímavou akcí, kterou byste neměli vynechat. Na trhu najdete mnoho různých produktů od místních obyvatel, jako jsou například ručně vyráběné šperky, různé druhy marmelád a nejlepší klobásy, které jste kdy ochutnali.

Ale hlavním důvodem pro návštěvu Paraty jsou samozřejmě pláže. Město leží na pobřeží Atlantiku a pláže zde jsou proslulé krásou, čistotou a klidem. Mezi několika možnostmi vám můžeme doporučit pláž Praia do Cachadaco, která je obklopena horskými lesy a nabízí úžasnou přírodní scenérii.

Pokud se chcete těšit na nádhernou scenérii, kterou nabízí pobřeží, určitě si nenechte ujít také plavbu po zálivu. Vydejte se na loď a pozorujte, jak se slunce pomalu zapojuje do Atlantiku.

Paraty je opravdovým turistickým klenotem Brazílie, který nabízí mnoho zajímavých aktivit, od procházek po historickém centru až po relaxaci na pláži. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv aktivitu, měli byste se těšit na nádherný pobyt v tomto malém městečku, plném krásy a přátelských lidí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Brazílie Paraty


Jaké jsou nejlepší pláže v Paraty?
Mezi nejlepší pláže v Paraty patří Praia do Sono, Praia da Trindade, Praia do Cepilho, Praia do Meio a Praia do Ranchinho.

Má Paraty bezpečné ulice?
Paraty je obvykle bezpečné město, ale měli byste dodržovat stejné opatření, jako v jiných turistických oblastech. Měli byste být opatrní, zejména v noci a v opuštěných oblastech.

Jak se dá nejlépe dostat do Paraty z Rio de Janeira?
Nejlépe se do Paraty dostanete autobusem z Rio de Janeira. Jízda trvá asi 4 hodiny a autobus zastavuje v centru města.

Jaké jsou nejlepší restaurace v Paraty?
Mezi nejlepší restaurace v Paraty patří Banana da Terra, Quintal das Letras, Restaurante Thai Brasil, Punto diVino a Casa do Fogo.

Kde mohu najít ubytování v Paraty?
V Paraty je k dispozici mnoho hotelů, hostelu a penzionů. Nejlepší je vyhledat ubytování na internetu nebo se poradit s místními cestovními kancelářemi.

Jaké jsou nejoblíbenější turistické atrakce v Paraty?
Nejoblíbenějšími turistickými atrakcemi v Paraty jsou historické centrum města, výlety do deštného pralesa, pláže a potápění se v okolním moři, návštěva Cascade Tarzan a výlety na okolní ostrovy.


Ubytování Brazílie Paraty


Paraty je malé pobřežní město v Brazílii, které se nachází asi 250 km od Rio de Janeira. Toto kouzelné město, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, nabízí návštěvníkům mnoho zábavy a relaxace. Pokud hledáte ubytování v Paraty, máte mnoho možností.

Hotelové ubytování v Paraty je zpravidla dražší než pronájem apartmánů, ale nabízí více luxusu a pohodlí. Například pětihvězdičkový hotel Casa Turquesa se nachází na úpatí hory a nabízí výhled na moře a krásné zahrady. Hotel nabízí vyhlášenou kuchyni a luxusní pokoje s vysokým standardem. Dalšímožností je pětihvězdičkový hotel Pousada Literária, který se nachází v srdci historického centra Paraty. Tento hotel se pyšní bohatou historií, kde se usadil slavný brazilský spisovatel Paulo Coelho a nyní nabízí hostům moderní vybavení a luxusní pokoje.

Pro ty, kteří hledají ubytování v Paraty, které je cenově dostupné, jsou k dispozici hostely a levnější hotely. Například hotel Pousada do Principe je příjemné, klidné a cenově dostupné ubytování v Paraty, které se nachází v samém centru města. Toto ubytování nabízí pokoje s klimatizací, Wi-Fi zdarma a snídani. Další možností je hostel Che Lagarto Paraty, který se nachází v blízkosti historického centra a nabízí pokoje s výhledem na zahradu, zdarma Wi-Fi a snídani.

Pro ty, kteří hledají něco opravdu jedinečného, je k dispozici mnoho apartmánů v Paraty. Například apartmán Ville Verde Paraty nabízí krásný výhled na moře, klimatizaci a vlastní kuchyni. Apartmán se nachází v blízkosti pláže a historického centra města. Další možností jsou Villas de Paraty, kde najdete moderně zařízené apartmány s balkóny s nádherným výhledem na oceán a nedaleko od pláže.

Nezáleží na tom, jaký typ ubytování v Paraty hledáte, máte spoustu možností. Zvolte si tu nejlepší možnost a užijte si svůj pobyt v tomto krásném pobřežním městě.


Počasí Brazílie Paraty


Brazílie je země, která nabízí mnoho přírodních krás a turistických atrakcí. Jedno z nejkrásnějších měst Brazílie se nachází na pobřeží Atlantského oceánu a jmenuje se Paraty.

Paraty se nachází v brazilském státě Rio de Janeiro a je jedním z nejnavštěvovanějších míst v zemi. Je to krásné město s historickými budovami, které byly postaveny již v 17. století během koloniálního období.

Kromě své kulturní a historické důležitosti, Paraty je také známá pro své nádherné pláže a přírodní scenérie. Toto město je obklopené horami a pralesy, které okolní krajinu zdobí a přidávají k nádhernému prostředí.

Paraty je známá pro své vlhké a horké klima během celého roku, ale nejvíce deštivý měsíc je prosinec, kdy je průměrná denní teplota 35°C a noční teplota klesá na příjemných 22°C.

Během letních měsíců, zejména v prosinci a lednu, jsou deštivé dny hojné, ale to nedělá z Paraty špatné turistické místo. Oba měsíce jsou také obdobím vrcholné sezóny, kdy turistické atrakce a pláže jsou plné lidí.

Pokud tedy plánujete návštěvu Paraty, nezapomeňte na vybavení pro deštivé počasí. Dobrou volbou jsou vodotěsné boty, deštník a pláštěnka, aby bylo vaše cestování pohodlnější, bez ohledu na počasí.

Celkově lze říct, že Paraty je nádherné a působivé město, které stojí za návštěvu. Přestože počasí může být trochu nepředvídatelné v některých měsících, jeho krása a turistické atrakce to určitě stojí za to.


Letenka Brazílie Paraty


Brazílie je zemí plnou kontrastů a rozmanitosti, která turistům nabízí mnoho zážitků a atrakcí. Jedním z takových míst je i malebné městečko Paraty, které se nachází v jihozápadní části země, na pobřeží Atlantského oceánu. Pokud máte zájem tuto krásnou destinaci navštívit, letenky na Brazílii jsou nyní dostupné za skvělé ceny.

Město Paraty se vyznačuje svou koloniální architekturou, krásnými plážemi a bohatou historií. Zachování původního charakteru města je zajištěno díky přísným stavebním předpisům, které zakazují modernizaci budov a staveb. Paraty bylo založeno již v 17. století a dodnes je plné historických památek a zajímavostí, které si můžete prohlédnout například při procházce ulicemi města.

Nejdůležitější památkou Paraty je však jeho přístav, který byl v minulosti klíčovým místem pro obchod s cukrem a později i zlatem. V okolí města se také nachází národní park Serra da Bocaina, který nabízí krásné přírodní scenérie a možnosti pro výlety a turistiku.

Letenky na Brazílii vám umožní nejen navštívit tuto malebnou destinaci, ale také další významná místa v zemi, jako je například Rio de Janeiro či São Paulo. Pokud se rozhodnete cestovat do Brazílie, nezapomeňte využít nabídky místních restaurací s tradiční brazilskou kuchyní, která je plná exotických chutí.

S prohlídkou města a jeho okolí se určitě nebudete nudit, navíc máte možnost se kochat krásnými plážemi a nádhernou přírodou. Zároveň však musíte být opatrní, protože Brazílie je zemí s vysokou kriminalitou. Mějte vždy na paměti své osobní bezpečí a dbejte na doporučené bezpečnostní opatření.

Letenky na Brazílii jsou nyní dostupné za velmi rozumné ceny, takže si můžete užít nezapomenutelnou dovolenou a přitom ušetřit nějaké peníze. Navštivte Paraty a další zajímavá místa v této brazilské destinaci, které vám určitě přinesou mnoho zážitků a dojmů.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky