Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve

Nejčastější dotazy a odpovědi Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


1. Jaké je nejlepší čas navštívit rezervaci Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve v Bolívii?
Odpověď: Nejlepší čas k návštěvě je od května do října, kdy jsou podmínky pro cestování nejlepší.

2. Jak se dostat do Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve?
Odpověď: Nejlepší způsob je pronajmout si vozidlo nebo najmout průvodce, který vám pomůže v navigaci a poskytne informace o rezervaci.

3. Co si s sebou vzít do Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve?
Odpověď: Doporučuje se vzít si vodu, sluneční brýle, krém na opalování, teplé oblečení, trekové boty, fotoaparát a dalekohled.

4. Jaké druhy zvířat lze v rezervaci Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve spatřit?
Odpověď: V rezervaci se můžete setkat s různými druhy zvířat, jako jsou lamy, vikuně, kondory, pinky a mnoho dalších druhů zvířat a ptáků.

5. Je nutné k návštěvě rezervace získat povolení?
Odpověď: Ano, pro vstup do rezervace je nutné získat permit nebo platit vstupné.

6. Jak dlouho by měla být návštěva rezervace Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve?
Odpověď: Doporučuje se strávit alespoň jeden celý den v rezervaci, aby si návštěvníci mohli užít krásné scenérie, zvířata a přírodní zajímavosti.

7. Co si musím dát pozor v Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve?
Odpověď: Je důležité dodržovat pravidla a neplavat v jezerech, oblastech, kde není povoleno, a nerespektovat křehkou a křehkou přírodu.


Dovolená Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Bolívie je země, která se nachází v Jižní Americe a je domovem mnoha krásných přírodních scenérií. Jedním z nejslavnějších z nich je národní park Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve, který se nachází v jihozápadní části Bolívie. Tento park je neuvěřitelně krásným místem, kde se můžete potápět do přírodních krajin, zatímco si užíváte unikátní krajiny a pozoruje zdejší zvířata.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve patří mezi nejvýše položené národní parky na světě. Nachází se v nadmořské výšce 4 200 metrů nad mořem a rozkládá se přes 7 000 kilometrů čtverečních. Park byl založen v roce 1973 a je pojmenován po Eduardu Avaroa, bolivijském hrdinovi, který bojoval v první Bolivijsko-chilské válce v letech 1879-1883.

Tento park je domovem mnoha ohromujících scenérií, včetně solných plání, termálních pramenů, zmrzlých jezer a sopuchů. Turisté mohou navštívit mnoho zajímavých míst, jako jsou například gejzíry Sol de Mañana, zmrzlé jezero v oblasti Laguna Colorada a laguny Cañapa, Hedionda a Chiarcota, které jsou obklopeny barvitými horami.

V národním parku Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve se vyskytuje mnoho endemických druhů zvířat, včetně různých druhů lam, ledňáčků, plameňáků a plané vlaštovky. Turisté si mohou také všimnout úžasných plazů, jako jsou křehké leguány, a poslouchat hlasitý zpěv ptáků.

Podle mnoha turistů je národní park Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve jedním z nejkrásnějších míst na Zemi, které stojí za návštěvu. Kromě pozorování zdejší přírody si turisté také mohou užívat sportovního rybolovu na lagunách nebo jízdu na koni, což je skvělý způsob, jak obejít celý park.

Bolívie je země plná krásných přírodních scenérií a národní park Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je bezpochyby jedním z nejvíce ohromujících z nich. Pokud hledáte dovolenou, která je zároveň krásná a dobrodružná, je tato lokalita skvělou volbou. Zaručeně si zde užijete nádhernou přírodu, unikátní zvířata a skvělou atmosféru.


Ubytování Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Bolívie je země plná úžasných přírodních krás a nedávno jsme navštívili jeden z nejkrásnějších národních parků v zemi - Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve. Toto území je ohromující a nabízí celou řadu aktivit pro návštěvníky. Zdálo se nám však, že nejdůležitější součástí našeho výletu bylo ubytování, které bylo úžasné.

Park se nachází na jihu Bolívie a nabízí nádherné výhledy na pláně, sopky a jezera. Nalézt zde ubytování však není vůbec snadné, takže jsme si museli předem zajistit místo, abychom nezůstali bez přístřeší. Nakonec jsme se rozhodli zůstat v hotelu Tayka de Piedra, a to bylo naprosto úžasné rozhodnutí.

Hotel se nachází v samém centru parku a nabízí 14 komfortních pokojů, které jsou vybaveny vším, co byste mohli ve vysokohorské oblasti potřebovat - například teplou vodou, topením a elektrickým proudem. Všichni zaměstnanci byli velmi vstřícní a ochotní. Naše pokoj byl velmi prostorný a měl vynikající výhled na sopku Tunupa.

Za celou dobu našeho pobytu jsme dostali skvělé jídlo a nápoje, což bylo pro nás velmi důležité, protože při našem putování po parku jsme se dobře nespotřebovali. Menu bylo velmi pestré a zahrnovalo tradiční bolivijská jídla, která jsme předtím nikdy nezkusili.

Celkově jsme si velmi užili náš pobyt v hotelu Tayka de Piedra a naše zkušenost s ubytováním byla jedním z vrcholů našeho výletu. Navštívili jsme několik nádherných míst v Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve a musíme říci, že naše zastavení v hotelu bylo to nejlepší, co jsme si mohli přát. Pokud někdy navštívíte Bolívii a chcete navštívit tento národní park, doporučujeme zůstat v tomto hotelu. Byla to pro nás nezapomenutelná zkušenost.


Počasí Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Bolívie je jednou z nejkrásnějších zemí v Jižní Americe a ve svém srdci ukrývá Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve. Tento národní park, pojmenovaný po bolivijském hrdinovi bojujícím za nezávislost země, se rozkládá na ploše 7 147 km² a nachází se v jihozápadní části Bolívie.

Jednou z charakteristik této oblasti je její horská krajina a nekompromisní klimatické podmínky, které se zde projevují především v extrémních teplotách, nízké vlhkosti a silných větrech. Nachází se zde také jedno z nejvýše položených jezer na světě, Laguna Verde. Jeho voda má zelenavý odstín a je zbarvena vysokým obsahem mědi a síry, které vstupují do jezera z místních sopek.

Díky těmto extrémním podmínkám je Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve domovem mnoha zvláštních druhů živočichů, jako jsou například vikuně, divoké lamy, lamy, kondor peruánský, andské pišťuchy, říční krokodýli a mnoho dalších. Tento národní park také proslul díky nádherné krajinné kráse, kterou tvoří neuvěřitelné sopky, vodopády, gejzíry a křišťálově čistá říční koryta.

V zimě (červenec a srpen) je zde extrémně studeně a během noci mohou teploty klesnout až pod -20 stupňů Celsia. V létě je pak situace opačná a teploty mohou dosahovat až 40 stupňů Celsia. Přestože jsou tyto podmínky pro většinu lidí velmi náročné, jsou ideální pro některé druhy zvířat a rostlin, které nemohou přežít v jiných oblastech.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je jedním z nejkrásnějších a nejobdivovanějších přírodních záznamů v Jižní Americe. Jeho jedinečná krajina a vysoká biodiverzita přitahují turisty z celého světa a umožňují jim navštívit netknutou přírodu, jakou nenajdete nikde jinde na světě. Pokud máte rádi krásné krajiny a přírodu, rozhodně nebylo by špatné navštívit Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve v Bolívii.


Letenka Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je jedním z nejkrásnějších a nejúžasnějších míst na planetě. Tento národní park, který se nachází v jihozápadní části Bolívie, je domovem mnoha druhů zvířat a rostlin, které se vyskytují pouze v této oblasti.

Jednou z nejlepších cest, jak se dostat do Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve, je leteckým spojením. Letenky do Bolívie jsou relativně cenově dostupné a mohou být zakoupeny z mnoha zemí. Po příletu do bolivijského hlavního města La Paz je možné přestoupit na menší letadlo a pokračovat do města Uyuni, které je vzdálené asi 700 kilometrů od La Paz.

Když dorazíte do Uyuni, můžete si najmout vůz a odjet do Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve. Cesta k národnímu parku vede přes krásné krajinu, kde můžete vidět ohromující horské vrcholy, solné pláně a kaktusové lesy.

Avšak největší atrakcí v Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve jsou bezesporu geotermální jezera, gejzíry a termální prameny. Tyto jezera a prameny jsou zajímavým příkladem geologických procesů, které probíhají na této planetě.

Dalšími nezapomenutelnými zážitky v Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve jsou návštěva ledovce a krásné laguny, které poskytují domov mnoha ohroženým druhům zvířat, jako jsou plameňáci, lamy, alpaky a vicuňa.

Pokud máte rádi přírodu, adventure a cestujete rádi, návštěva Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je pro vás skvělým způsobem, jak si užít posledního útočiště přírody na Zemi. Vstup do národního parku je sice poměrně drahý, ale určitě stojí za to. Takže neváhejte a vyrazte objevit krásy Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky