Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Bahrajn Hawar Islands

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Hawar Islands


Jaké jsou nejlepší pláže na Hawar Islands?

Nejoblíbenějšími plážemi na Hawar Islands jsou Fisherman's Beach, Al Dar Island Beach a Bu Maher Fort Beach. Všechny tyto pláže jsou ideální pro plavání, potápění a odpočinek na slunci.

Je v Bahrajnu povoleno kouřit?

Kouření je v Bahrajnu povoleno, ale většina veřejných budov a restaurací má zákaz kouření. Vstup do budov, kde je kouření zakázáno, bývá označen značkou.

Jaký je nejlepší čas na návštěvu Hawar Islands?

Nejlepší čas na návštěvu Hawar Islands je od října do dubna, kdy je počasí mírnější a ne tak horké. V létě mohou být teploty velmi vysoké, až kolem 40 °C.

Je v Bahrajnu bezpečno cestovat?

Bahrajn je relativně bezpečná země pro cestování, i když bylo zaznamenáno několik výskytů terorismu a politických nepokojů. Turisté by měli být opatrní a vyhýbat se demonstracím a veřejným shromážděním.

Jaké jsou nejlepší hotely na Hawar Islands?

Mezi nejlepší hotely na Hawar Islands patří Al Dar Islands Bahrain Resort, Hawar Beach Resort a Breeze Motel. Tyto hotely nabízejí moderní ubytování a výhled na krásné pláže.


Dovolená Bahrajn Hawar Islands


Bahrajn je malý stát v Perském zálivu, který nabízí mnoho cestovatelských zážitků. Pokud hledáte něco mimo obvyklé turistické cíle, pak byste neměli minout malý souostroví Hawar Islands. Toto souostroví se nachází asi 30 km jižně od Bahrajnu a je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a odpočinek.

Hawar Islands se skládá z pěti velkých a několika menších ostrovů a bývají také nazývané ostrovy Fál al-Jazarí a jeho okolí. Je to místo plné krásných pláží s jemným pískem a tyrkysovou vodou. Navíc zde můžete potkat i delfíny a malé želví druhy. Vzhledem k tomu, že se jedná o ekologicky citlivé místo, není zde mnoho turistických zařízení, nicméně najdete zde několik hotelů, kde si můžete užít všech pohodlí.

Pokud máte rádi vodní sporty, pak si můžete vyzkoušet například šnorchlování a potápění. Korálové útesy jsou zde opravdu úchvatné a skryté mezi nimi můžete objevovat nejrůznější mořské živočichy. Pokud jste spíše fanoušky adrenalinových sportů, pak se můžete vyzkoušet v windsurfingu nebo jetových lyžích.

Jedním z hlavních turistických lákadel je v Hawar Islands skvělé jídlo. Místní kuchyně je totiž nejen chutná, ale také velmi rozmanitá a zahrnuje široké spektrum arabských, indických a iráckých jídel. Dopřejte si například hummus, tabbouleh, falafel, shawarmu nebo kúzi – tradiční arabské jídlo z masa s rýží a kořením.

Aby byl váš pobyt na Hawar Islands co nejlepší, je důležité mít na paměti, že se jedná o islámskou zemi a platí zde striktní zákony. Pokud tedy cestujete v páru, měli byste být zdrženliví a respektovat místní zvyklosti. Pokud neprojevíte pochopení a úctu k místní kultuře, může to způsobit problémy.

Hawar Islands jsou skvělým místem pro ty, kteří chtějí uniknout od shonu moderního světa a strávit pár dní v přírodě. Na ostrovech nenajdete příliš mnoho turismu, takže si můžete užívat klid a pohodu na plážích nebo se věnovat nějakému svému koníčku. Pokud máte rádi jídlo, tak vám bude Hawar Islands nejen nabízet tradiční arabskou kuchyni, ale také ryby a mořské plody ze zdejších vod.


Ubytování Bahrajn Hawar Islands


Bahrajn Hawar Islands jsou souostrovím, které se nachází v Perském zálivu nedaleko severního pobřeží Bahrajnu. Tento ostrov je velmi oblíbený mezi turisty, kteří sem přijíždějí za krásnými plážemi, klidem a přírodou. Pokud plánujete návštěvu této oblíbené destinace, měli byste věnovat pozornost i ubytování, které vám zajiští pohodlné a luxusní zázemí pro vaši dovolenou.

Bahrajn Hawar Islands nabízí několik možností ubytování, které splňují různé požadavky turistů. Pokud hledáte luxusní ubytování, nejlepší volbou jsou vily a apartmány, které jsou vybavené moderním zařízením a mají přímý výhled na moře. Pokud chcete zůstat v blízkosti pláže, můžete si vybrat mezi různými resorts, které nabízejí pokoje s balkónem, který otevírá přímý výhled na překrásně modré moře.

Další možností pro vás je ubytování v plážových domech, které se nacházejí přímo na pobřeží. Tyto domy jsou ideální pro ty, kteří chtějí být v blízkosti pláže a zároveň mít co největší soukromí. Mezi další možnosti patří také luxusní hotely, které nabízejí pokojovou službu, relaxační kluby, bazény, sauny a další vybavení pro maximální pohodlí.

Pro ty, kteří si chtějí užít přírodu a okolního prostředí, je nejlepší volbou kempování. Většina kempů nabízí základní vybavení, jako jsou stanové podsady, ohniště a toalety. Tuto možnost volí turisté, kteří chtějí být co nejblíže karibskému moři a užít si přírodu v její plné kráse.

Všechny tyto možnosti ubytování jsou příjemné a pohodlné, v závislosti na vašich potřebách a požadavcích. Vzhledem k tomu, že Bahrajn Hawar Islands jsou velmi oblíbenou turistickou destinací, je však důležité rezervovat ubytování s předstihem, aby se vám zajistilo ubytování podle vašich představ a požadavků.

Nejlepší čas na návštěvu Bahrajnu Hawar Islands je od listopadu do května, kdy je počasí stabilní a teploty jsou mírné. V létě je zde velmi horko a vlhko, což může být pro některé turisty nepříjemné. Pokud se rozhodnete navštívit tuto krásnou destinaci, nezapomeňte si přibalit plavky, opalovací krém a samozřejmě foťák, abyste si mohli zvěčnit krásné momenty na tomto úžasném místě.

Věříme, že tento článek vám pomohl zorientovat se v možnostech ubytování na Bahrajnu Hawar Islands. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli možnost, máte zajištěn luxusní a pohodlný pobyt, který si budete pamatovat po celý život. Tak co ještě váháte? Vydejte se do Bahrajnu Hawar Islands a užijte si krásy této nádherné destinace!


Letenka Bahrajn Hawar Islands


Bahrajn je malebná země, která se nachází v Perském zálivu, a patří mezi nejvíce rozvinuté země v regionu. Mnoho turistů z celého světa se každoročně vypravuje do Bahrajnu, aby si užili jeho krásné pláže, přírodní parky, historická místa a další zajímavé atrakce.

Jednou z největších turistických atrakcí v Bahrajnu jsou ostrovy Hawar, které jsou malebnou oázou krásy a klidu, nacházející se asi 19 kilometrů od pobřeží Bahrajnu. Ostrovy Hawar jsou skutečným rájem pro fanoušky vodních sportů a pro ty, kteří chtějí relaxovat v překrásném prostředí.

Jak se na ostrovy Hawar dostat?

Nejjednodušší způsob, jak se dostat na ostrovy Hawar, je letecky. Letecké spojení mezi Bahrajnem a ostrovy Hawar je pravidelné a zajišťované několika leteckými společnostmi. Z letiště v Manáma v Bahrajnu se můžete dostat na ostrovy Hawar pomocí letové trasy, která může trvat až několik hodin. Letenky na ostrovy Hawar lze zakoupit online, prostřednictvím cestovní kanceláře nebo osobně na letišti.

Co na ostrovech Hawar vidět?

Ostrovy Hawar jsou oblíbenou destinací pro milovníky přírody a fanoušky vodních sportů. Mezi největší atrakce na ostrovech patří koupání, potápění, rybaření, vodní sporty, pozorování ptáků, barbeque na pláži a více.

Pokud máte rádi přírodu, navštivte přírodní rezervaci Al-Hawar, která se nachází na jižním cípu ostrova. Tato rezervace je domovem mnoha vzácných druhů ptáků a živočichů a nabízí nádherný výhled na záliv.

Další zajímavou atrakcí na ostrovech je Sára Beach, jedna z nejkrásnějších pláží v regionu. Tato pláž se pyšní klidnými vodami, jemným bílým pískem a mnoha vodními sporty.

Jakmile se ocitnete na ostrovech Hawar, nezapomeňte navštívit i místní restaurace, kde se můžete potěšit čerstvým rybím pokrmem. Získejte zdejší kulturní zážitek jako žádný jiný a ochutnejte místní speciality.

Ostrovy Hawar jsou dokonalou destinací pro ty, kteří hledají odpočinek a zábavu v jednom. Toto krásné místo je zcela nezapomenutelným zážitkem a dokáže uspokojit každého. Pokud hledáte dovolenkovou destinaci, která vám nabídne něco nového a neokoukaného, ostrovy Hawar na Bahrajnu jsou tou správnou volbou. Staňte se součástí této oázy klidu a užijte si exotickou dovolenou.


Počasí Bahrajn Hawar Islands


Bahrajn a ostrovy Hawar se nacházejí v Perském zálivu a těší se turistické oblibě. Klima v této oblasti je tropické, s horkým létem a mírnou zimou. Mnoho návštěvníků však často hledá další informace o počasí v této oblasti.

V létě, který trvá od května do září, jsou teploty velmi vysoké - často přesahují 40°C. V této době lze očekávat také velmi vysokou vlhkost, což může ztížit pobyt venku během dne. V noci se však teploty mohou mírnit na přibližně 30°C, takže pobyt v exteriéru bývá více příjemný.

Podzim, který trvá od října do prosince, přináší mírnější teploty - kolem 25°C a nižší vlhkost vzduchu. To je ideální doba pro plavání a další vodní sporty.

V zimě, která trvá od ledna do března, se teploty pohybují mezi 15 a 20°C. V této době může být i mírný déšť, ale tyto příležitosti nejsou příliš časté.

Jaro, které trvá od dubna do května, přináší opět vysoké teploty, ale nikoli takové, jako v létě. V této době se pohybují okolo 30°C a vlhkost vzduchu je nižší než v letním období.

Ostrovy Hawar, nacházející se jižně od Bahrajnu, mají podobné klimatické podmínky. V létě bývají teploty ještě vyšší, což může být někdy krajně nekomfortní, zvláště pro ty, kteří nejsou zvyklí na horké počasí.

Celkově vzato, pro návštěvu Bahrajnu a ostrovů Hawar je nejlepší volit období od října do května, kdy jsou teploty příjemnější a vlhkost vzduchu ne taková, jako v letních měsících. Přesto je vhodné mít s sebou dostatek vody a chránit se před sluncem, aby byl pobyt co nejpříjemnější.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky