Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Argentina Comodoro Rivadavia

Nejčastější dotazy a odpovědi Argentina Comodoro Rivadavia


1. Jaký je nejbližší letiště k Comodoro Rivadavia?
Nejbližší letiště je letiště Comodoro Rivadavia (CRD), které se nachází přibližně 10 km od centra města.

2. Jak se dostanu z letiště do centra města?
Z letiště Comodoro Rivadavia se do centra města můžete dostat taksíkem, pronajatým autem nebo místním autobusem.

3. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Comodoro Rivadavia?
Nejlepší období pro návštěvu Comodoro Rivadavia je mezi listopadem a březnem, kdy jsou teploty nejteplejší a nejsušší.

4. Jaké jsou hlavní atrakce v Comodoro Rivadavia?
Některé z hlavních atrakcí v Comodoro Rivadavia jsou muzeum čokolády, muzeum naftového průmyslu, Muzeum Regionální historie, Plaza Roca a San Jorge katedrála.

5. Jaké jsou nejlepší pláže v Comodoro Rivadavia?
Mezi nejlepší pláže v Comodoro Rivadavia patří Restinga Alí, Playa Union a Rada Tilly.

6. Jaké jsou nejoblíbenější aktivity pro turisty v Comodoro Rivadavia?
Některé z nejoblíbenějších aktivit pro turisty v Comodoro Rivadavia jsou prohlídka muzeí, turistika, rybaření, surfování a windsurfing.

7. Jaké jsou nejbližší národní parky a přírodní rezervace k Comodoro Rivadavia?
Nejbližší národní parky a přírodní rezervace k Comodoro Rivadavia jsou Národní park Los Alerces a Monte León národní park.


Dovolená Argentina Comodoro Rivadavia


Comodoro Rivadavia je velké přístavní město v jihozápadním Argentině, které se nachází na Atlantickém oceánu. Město je především známé svými krásnými plážemi, ale rozhodně stojí za vidění i mnoho dalších atrakcí.

Pokud toužíte po dovolené plné slunce a pláže, tak se jednoznačně vydejte k pláži Playa Bonita nebo Playa Rada Tilly. Tyto pláže nabízejí mnoho příležitostí k odpočinku, plavání a surfování. Milovníci přírody si nesmí nechat ujít návštěvu útesových skalních útvarů na pláži La Marqueteria.

Comodoro Rivadavia má také důležitou historickou a kulturní scénu. Při procházce městem se můžete kochat Napoleonskou pevností, která byla postavena v roce 1901 a která je dnes jedním z hlavních symbolů města.

Město má také mnoho muzeí, jako je Muzeum erva mate. Toto muzeum poskytuje informace o výrobě a konzumaci erva mate, která je velmi oblíbenou a tradiční argentinskou nápoj. Vstup je zdarma.

Dalším místem, které byste neměli vynechat, je Plaza de los Periodistas. Toto místo má pro Comodoro Rivadavia velký význam, protože se zde každý rok koná Mezinárodní festival na počest svatého Petra a Pavla.

Comodoro Rivadavia je také výchozím bodem pro cestování do zahlédnutí Patagonie. Pokud máte rádi přírodu, tak se rozhodně vydejte na výlet do Národního parku Los Alerces nebo do Národního parku Moreno Glacier, kde můžete vidět nádherný ledovcový most.

Nezapomeňte také ochutnat místní speciality. Argentinská kuchyně je známá svojí chutí a v Comodoro Rivadavia můžete ochutnat mnoho kořeněných masových jídel, jako je Asado a Chorizo.

Takže pokud hledáte dovolenou, která spojuje krásné pláže, kulturně historické zážitky a výlety do přírody, tak Comodoro Rivadavia je ideálním místem pro vás. Zarezervujte si svůj pobyt co nejdříve a zažijte jedinečnou dovolenou v Argentině.


Letenka Argentina Comodoro Rivadavia


Letenka do Comodoro Rivadavia: objevte krásy argentinské Patagonie

Comodoro Rivadavia je jedno z největších měst v argentinské Patagonii, nacházející se v provincii Chubut. Díky svému strategickému umístění při pobřeží Atlantského oceánu a nedaleko pohoří And vás sem mohou přivést různé důvody - ať už hledáte dobrodružství v horské i mořské krajině, či kultivované zážitky v muzeích a galeriích. V tomto článku se dozvíte více o tom, jak se sem dostat.

Letecké společnosti nabízející letenky do Comodoro Rivadavia

Comodoro Rivadavia je obsluhována mezinárodním letištěm General Enrique Mosconi (CMM), které leží asi 15 km od centra města. Existuje několik leteckých společností, které sem létají - konkrétně se jedná o LATAM Airlines Argentina, Aerolineas Argentinas a Norwegian Air Argentina.

LATAM nabízí největší počet přímých letů v rámci těchto tří společností, a to převážně z hlavního města Buenos Aires, ale také z města Córdoba, což mohou být užitečné kombinace, pokud plánujete rozšířit své cestování po Argentině. Aerolineas Argentinas létají také z Buenos Aires, ale také z měst San Carlos de Bariloche a Trelew, zatímco Norwegian Air Argentina má pouze jednu trasu z Buenos Aires. Proto když hledáte levné letenky do Comodoro Rivadavia, může se vám vyplatit porovnat nabídky těchto společností.

Nejlevnější letenky do Comodoro Rivadavia

Letecké společnosti nabízejí levné letenky do Comodoro Rivadavia, ale cena závisí na sezóně a dostupnosti. Na serveru Skyscanner můžete najít letenky za ceny kolem 100 dolarů za jednu cestu, ale pokud chcete být flexibilní a cestovat v nejlepších termínech, nezapomeňte sledovat nabídky s několika měsíčním předstihem.

Co dělat v Comodoro Rivadavia

Comodoro Rivadavia nabízí několik zajímavých destinací, které se určitě vyplatí navštívit. Vaše návštěva by měla začít v Museo Nacional del Petroleo, kde se můžete dozvědět o historii těžby ropy v této oblasti. Procházka po Avenida Costanera je nejenom příjemná, ale také nabízí úchvatné výhledy na Atlantský oceán.

Pro ty, kteří mají rádi vodní sporty nebo procházky, je zde Laguna Seca, velké slané jezero obklopené dunami. Zde lze využít služby windsurfingu a kajaků a užít si přírodní krásy okolí.

Když vás omrzí městský ruch, vydělte si jednodenní výlet do nedalekého Národního parku Los Alerces a obdivujte vzrostlé stromy, jezera a řeky.

Věřte nám, zadarmo nechytnete tolik krásných zážitků, které Comodoro Rivadavia nabízí - takže se pusťte do plánování vaší argentinské dovolené a nezapomeňte si zajistit letenku na Skyscanner!


Ubytování Argentina Comodoro Rivadavia


Argentina Comodoro Rivadavia nabízí návštěvníkům mnoho možností, kam se ubytovat a prožít zde svůj pobyt. Tato oblast se nachází na pobřeží Atlantského oceánu a je populární pro své písečné pláže, mnoho přírodních krás a bohatou historii. Jestli hledáte ubytování zde, máte na výběr mezi mnoha hotelovými pokoji, apartmány, hostely nebo kempováním.

Hotelové pokoje jsou vhodné pro návštěvníky, kteří si chtějí užít vysokou úroveň pohodlí a luxusu během svého pobytu. Comodoro Rivadavia nabízí mnoho hotelů, jako například Lucania Palazzo Hotel, který se nachází jen kousek od pláže a má moderní pokoje s klimatizací, TV a minibarem. Dalším skvělým hotelem je Austral Plaza Hotel, který nabízí výhled na oceán, bazén, spa a sluneční terasu.

Pokud hledáte ubytování za rozumnou cenu, určitě si vyberte některý z mnoha apartmánů, které jsou k dispozici v Comodoro Rivadavia. Tyto apartmány nabízejí větší prostor než běžné hotelové pokoje a jsou často vybavené kuchyňkou, což je skvělá volba pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří se chtějí vařit sami. Mezi nejlepší apartmány patří Apart Hotel Avenida, který se nachází v blízkosti centra města a nabízí prostorné a moderní apartmány.

Hostely jsou další skvělou volbou pro ty, kteří hledají levné a společenské ubytování. Comodoro Rivadavia má několik skvělých hostelů, jako například Albergue El Patio, který nabízí společné pokoje a komfortní sociální zařízení. Dalším dobrým hostelem je Che Patagonia Hostel, který má velké společenské prostory a nabízí skvělý výhled na město.

Pro ty, kteří se chtějí ubytovat co nejblíže k přírodě, je kempování ideální volbou. V Comodoro Rivadavia jsou mnohé kempy, jako například Camping Patagonia, který se nachází jen pár kroků od pláže a má mnoho kempovacích míst. Dalším dobrým kempem je Camping Municipal General San Martin, který se nachází v blízkosti centra města a nabízí mnoho možností pro kempování.

Všechny tyto možnosti ubytování ukazují, že Argentina Comodoro Rivadavia má co nabídnout pro každého. Bez ohledu na to, zda hledáte luxusní hotelový pokoj nebo nízkorozpočtové ubytování na kempu, můžete si být jistí, že v tomto regionu najdete to pravé pro vás a prožijete zde svůj pobyt naplno.


Počasí Argentina Comodoro Rivadavia


Argentina je proslulá rozmanitým klimatem, a to se týká i města Comodoro Rivadavia. Toto město, ležící na jihozápadě Argentiny, se nachází na východním pobřeží Patagonského poloostrova, což má vliv na jeho podnebí.

Comodoro Rivadavia se nachází v oblasti se suchým, semi-aridním klimatem. Toto podnebí je charakteristické velmi suchými léty a mírnými a vlhkými zimami. Průměrná roční teplota v městě je asi 13°C, s průměrnými maximálními teplotami v letních měsících (leden až února) kolem 23°C a průměrnými minimálními teplotami v zimě (červen až srpen) asi 5°C. Některé z největších teplot v Comodoro Rivadavia bývají zaznamenány v lednu, kdy teploty mohou dosáhnout až 35°C.

Jak už bylo řečeno, nejvíce srážek má Comodoro Rivadavia v zimních měsících. Nejde však o velké množství, v průměru asi 4 až 5 cm srážek měsíčně. V létě se většinou neobjeví žádné srážky, což přispívá k vysušené krajině okolo Comodoro Rivadavia. Protože město se nachází u pobřeží, bývá často vítr z Atlantiku, což může být pro návštěvníky nezanedbatelný faktor.

Navzdory suchému podnebí, Comodoro Rivadavia je populárním turistickým cílem. Mnoho návštěvníků navštěvuje město kvůli jeho historickým památkám a kulturním atrakcím. Okolní krajina, která se vyznačuje pouštními pláními s neuvěřitelnými skalnatými útesy, je také atraktivní pro ty, kteří jsou na cestách do této oblasti. A pokud hledáte příležitost k prozkoumání podmořského života, město má také akvárium, které poskytuje výlety k místním vrakům.

V každém případě, návštěva Comodoro Rivadavia vám nabídne jedinečné zážitky v této části Patagonie, kde vládne přílišné teplo a suché podnebí. Proto, pokud se chystáte do této oblasti, připravte se na horká léta a vlhké zimy, ať už plánujete jakoukoliv činnost.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky